Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy jogosan esett-e rosszul vagy túlreagáltam?

Figyelt kérdés

Előzményként annyit fontos megemlíteni, hogy december óta vagyunk együtt, de vállalkozóként dolgozik és sajnos a munkamánia csapdájába esett (nagyon jól megy neki ezért anyagilag is).. A munkája mögé helyezett. Nem igazán tudtunk egy fél napot (még hétvégén sem) úgy eltölteni, hogy ne jöttek volna hozzá ügyfelek, vagy neki nem kellett volna kimennie címre. Emiatt voltak konfliktusok, mert nekem a minőségi és megfelelő mennyiségű közösen eltöltött idő fontos. Végül ezt a feszültségforrást nem bírta a kapcsolatunk, szakítottunk nyár elején.


Egy hónap múlva ő keresett meg, hogy nem bír elfelejteni és hogy igyekszik kicsit átszervezni az életét, hogy többet lehessünk együtt. Az igaz, hogy változott, többet keres, odaadóbb lett, figyelmesebb, ami jól esik. Mindegy, ez elég megosztó dolog, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó, de adtam még egy esélyt ennek a kapcsolatnak.


Azóta is volt több beszeledésünk. Ugyanis szó szerint reggeltől késő estig dolgozik szinte minden nap (van hogy egy nap 16 órát is), emiatt ha találkozunk is, akkor is állandóan fáradt, kimerült, ez a szexuális életünkre is kihat, mert sokszor egyszerűen ereje sincs már rá. Ha nála vagyok, állandóan rohannom kell haza kb szinte kelés után azonnal, mert jönnek-mennek az ügyfelei vagy ő. Nem érzem azt, hogy minőségi időt el tudnánk tölteni. A héten én felvetettem, hogy nekem ez így nem jó, nem érzem így jól magam, mert mások a prioritások. Erre ő magától(!) mondta, hogy sajnos a hétköznapjai ilyenek, de hétvégén nem fog dolgozni és akkor rendesen lesz ideje, energiája rám.


Tegnap délután találkoztunk, átmentem hozzá. Leült a géphez, hogy jajj csak egy 10 perces munkát had' csináljon meg (ami persze nem csak 10 perc volt..). Oké. Aztán hogy elvinné az ügyfeléhez a kész munkát, mert jó pénzt keres vele. Oké. Úgy voltam vele, hogy tudom, mennyire fontos neki a pénz, akkor vigye is el a címre a kész munkát. Aztán elmentünk mozizni, a plázában meg kitalálta, hogy beugrana egy üzletbe, mert korábban hívták oda, hogy valami nem működik és csinálja meg. Szóval egészen konkrétan egy órán keresztül egyedül bolyongtam a plázában, a filmet is majdnem lekéstük. Mire hazaértünk este 11 körül, addigra meg teljesen ki volt már dőlve, akkor is csak a tv elé ledőlt punnyadni. Nem tudom, ez nekem nem volt minőségi idő.


Ma reggel pedig szólt az ébresztő, mert jött az ügyfél és kelni kellett. Oké. Aztán nekem lett volna programom déltől és megbeszéltük a barátommal, hogy tőle megyek el. Ledőlt mellém a kanapéra, én pedig odabújtam hozzá csak úgy kicsit, DE ekkor megszólalt a telefon, hogy megint címre kell menni. Megint ugrás. Én nekem pedig a megbeszéltekkel ellentétesen haza kellett jönnöm, mert nincs lakáskulcsom hozzá. Na és ekkor eltört nálam a mécses, és megmondtam neki, hogy Ő magától(..) mondta, hogy szombaton nem fog dolgozni és lesz normálisan ideje rám, ennek ellenére az egész találkozónk abból állt, hogy végigasszisztáltam, hozy dolgozik. És persze, az is más, ha össze vagyunk már költözve, de így hogy hetente találkozunk 2x (ami általában estétől másnap reggelig tart), így nem tartom korrektnek ezt.


Még korábban beszéltem pszichologussal iphasonló témákról, és ő mondta nekem, hogy húzzam meg a határaimat, hogy nekem mi fér bele és mi nem. És ne hagyjam magam úgy ugrálni, ahogy a barátom szeretné. És tegnap ő nem tartotta magát ahhoz, amit magától felajánlott és nekem ez rosszul esik. Kiakadtam, ideges lettem rá. És mégis ő van rám kiakadva, hogy ÉN miért nem értem őt meg... Kicsit lelkiismeret-fúrdalásom is lett, hohy talán én reagáltam megint ezt túl. :/ Pedig közben ott van bennem, hogy ő nem tartotta magát ahhoz, amit magától kínált fel. És tudja is, hogy nekem fontos, hogy nyugiban, minőségileg együtt tudjunk lenni, ennek ellenére én kb csak asszisztáltam az ő munkaidejét. Nem is tudom, hogy ennek van-e értelme és mégis mi a fenének keresett meg szakítás után. Nehéz ez a hekyzet nagyon. Mert végülis az ő oldalát is meg lehet valahol érteni, ahogyan az enyémet is. Nem tudom.. :/


2018. szept. 2. 11:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Húha, elég hosszú lett. Bocsánat. Köszönöm annak, aki mégis végigolvassa. :)
2018. szept. 2. 11:26
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Adtál egy esélyt, de nem változott semmi.

Neked kell eldönteni, hogy milyen élet kell jobban, és aszerint dönteni.

Az egyik lehetőség, hogy vele akarsz maradni minden áron. Lenyeled a békát, hogy ő ilyen, és beéred azzal a kicsivel, ami jut. A másik, hogy olyan kapcsolatban élsz, amire vàgysz, de valaki mással.

2018. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es, igen, tudom, mire van szükségem, és ő nem adja meg. Csak ez a fránya szerelem :( nagyon megnehezít a döntést, pláne hogy mindkét alternatíva (benne maradni és nyelni vs elhagyni őt) fájdalmas.
2018. szept. 2. 11:39
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen jogosan esett rosszul. Nekem ilyen kapcsolat nem kéne.
2018. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4. Megértem. Nekem se jó. Csak marha nehéz kilépni az érzelmek miatt. :/
2018. szept. 2. 11:45
 6/15 A kérdező kommentje:

Ja meg nem tudom, fontos részlet-e, de reggel a veszekedésnél mondta, hogy miért punnyadjon egész délelőtt otthon, mikor tudna hasznosat is csinálni és pénzt is keres?


Na nekem ebben is eltér a nézőpontom. Mert szerintem nem haszontalan tevékenység hetente 1-2 alkalommal végigpunnyadni a délelőttöt, hiszen pihenni is kell, szerintem ez abszolút nem olyan vétkes tevékenység. Pláne hogy ott voltam én is és simán beszélgethettünk is volna. Vagy akármi.

2018. szept. 2. 11:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Te csak úgy vagy neki, de azt sem tudom, miért és szerintem ő sem. Egyáltalában nem vagy neki fontos. A munka megszállottja, de hagyd ott és keress egy normális pasit, aki szeret, törődik veled. Ő meg majd 10 év múlva észreveszi, hogy nem fiatal már és se barátnő, se család, se gyerek.
2018. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ő már lassan 30, én a 20-as éveim elején járok (tanulok és mellette dolgozom).
2018. szept. 2. 11:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Szóval ez is lehetne egy jel, hogy lassan 30 éves és nincs egy hosszútávú, működő kapcsolata...
2018. szept. 2. 12:00
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan esett rosszul, mivel másban egyeztetek meg. A pénz nem minden, hiába dolgozik sokat. Neked kell eldönteni, hogy beéred ennyivel, vagy továbblépsz.
2018. szept. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!