Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávon lehet ebből probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávon lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés

Az előző (első volt, 3,5 évig tartott) párkapcsolatomban mindketten otthon ülősebb kategóriába tartoztunk, most pedig egy olyasvalakivel jöttem össze (2 hónapja), aki állítása szerint "nem tud otthon meglenni, mert csak elalszik."

Én pedig a karrieremet (ami egyben jelenleg a legnagyobb hobbim is), gép előtt űzöm, barátaimmal is távolság miatt többnyire interneten tartom a kapcsolatot, például számítógépes játékokon keresztül.

Persze szeretek kimozdulni is: túrázás, sétálás a városban, érdekel a természet, építészet, történelem, szóval imádok a nagyvilágban bámészkodni. :D

Szóval igen, fogunk tudni együtt dolgokat csinálni, azzal nem lesz probléma.


Csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen lesz később pl. az együttélés? Fura belegondolni, hogy amikor a saját dolgainkkal foglalkozunk, akkor nem leszünk egymás közelségében és igazából csak akkor leszünk együtt, amikor konkrétan együtt csinálunk valamit?


Bár kezdem azt érezni, hogy kicsit túl gondoltam már ezt a kérdést, feleslegesen aggódok, és egy ideális párkapcsolat nem olyan, mint ahogy én (az exemmel töltött idő alapján) azt elképzelem, és ez a 2 személyiség eléggé távol áll az inkompatibilitás fogalmától.


Vélemények?


2018. szept. 2. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szélsőséges ellentétnél lehet probléma, különben kompromisszumokkal mindent meg lehet oldani. Ha soha nem akarnál kimozdulni, ő meg soha nem akarna otthonmaradni, akkor lenne baj.
2018. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!