Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok/férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok/férjetek azon háborogna, hogy nem takarítod ki a lakást betegen?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, szerencsére még csak élettársak vagyunk. Párom mindig is tisztaságmániás volt, ez azóta derült ki hogy összeköltöztünk. Én hiába próbálok megfelelni, van hogy 4 órát takarítok hétvégén, majd ő hazajön, és rosszalló megjegyzések közepette sértődötten nekiáll például ablakot pucolni, vagy az evőeszköztartó műanyagot elmosni a kádban, és még sok hasonló példa. Közben puffog magában. De a történet: Nekem nagyon csúnyán begyulladt a fülem, egyben középfül és hallójáratgyulladásom lett, borzasztóan fájt, hiába vettem be bármit rá. Kaptam antibiotikumot, cseppeket a fülemre. De amikor már kezdtem volna jobban lenni, nem tudom miért, de elkezdett fájni a mandulám is, a fülgyulladásom kiújult, felment a lázam is. Újra antibiotikum kúrán vagyok, és az orvos azt mondta, mostmár figyeljek arra hogy pihenjem ki magam, mert ez már nem játék. Szóval a hétvégén feküdtem. Párom ezt olyan felháborítónak tartja, hogy nagy patáliát csapott, amiért most neki kell takarítania egyedül. Azt mondja, neki erre nincs ereje a munkája mellett, de elnézni se bírja a koszt, annak a dolga lenne aki táppénzen volt már napok óta, és hogy hihetetlen mennyire elhagyom magam egy semmiség miatt. Aztán nekiállt sóhajtozva takarítani, és azóta nem szól hozzám. Ketten élünk, nincs gyerekünk akiről gondoskodni kellene, szerintem a lakásnak semmi baja nem lesz attól, hogy én pár napra "elhagyom" magam és próbálok gyógyulni.
2018. szept. 2. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, de a párod egy idióta.
2018. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy a cselédje, ha nem tetszik neki akkor takarítson ki! Én biztos meg mondtam volna neki.. főleg így betegen.
2018. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Uh, kérdező, én már az első ilyen passzív-agresszív hisztirohamnál elgondolkodtam volna rajta, hogy kell-e ez nekem. Olyan lehet mint egy kiképzőtiszttel élni. Nekem nem lenne ehhez idegrendszerem.


Amúgy jobbulást!

2018. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Futáás!!!
2018. szept. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jézus... Nekem anyám ilyen egyébként. Meglát valahol egy porszemet és azonnal ki kell súrolni az egész lakást. Persze közben folyamatosan mondja, hogy mennyire igénytelen szarok vagyunk.

Nekem így telt a gyerekkorom, ha a felnőtt éveimet is így kellene leélnem inkább felkötném magam.

2018. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Le kell ülni megbeszélni vele. Ha nem érti meg szép szóból, hogy mennyire bunkó volt, akkor el kell gondolkodni a külön utakon. Mi lesz, ha még gyerek is lesz? Majd kisbaba mellett vixolod egész nap a lakást?
2018. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A szexpartnered egy utolsó tuskó. Az ilyen nem pàr nem tàrs. Ne is haragudj, de buta vagy, ha ezt a bànàsmódot eltűröd. Én egy ekkora bunkóval egy percig se maradnék együtt.

Mi a férjemmel élünk kettesben ( 4- en 2 kutyàval). Szeretjük a rendet, tisztasàgot, egyikünknek se büdös a hàzimunka, DE màr egy sima megfàzàskor is pihenhetek, elég szarul is érzem magam olyankor, nem kell azzal szembesülnöm, hogy életem szerelme betegen azt követeli hogy takarítsak , eszébe sem jutna hisztit csapni ilyesmiért, inkàbb kér hogy gyógyuljak, pihenjek, gyógyszert hoz, meghülésre italt csinàl nekem stb stb. Ugyanez fordítva. Eszünkbe sem jut a màsikat cseszegetni. Undorító dolog és egyàltalàn nem arról àrulkodik hogy szeret téged.

2018. szept. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
lehet, a 365 napból 364-et betegen töltesz, csak ez kimaradt a sztoriból....
2018. szept. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
45% Nemhiába nincsen barátnőd, ma tőled szinte csak sértett beszólogatásokat olvastam eddig.
2018. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Sírnék, nagyon rosszulesne, hogy ennyire nem törődik velem. Ha nem kapna észbe, elköltöznék tőle.
2018. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!