Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss szakítás után összejötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss szakítás után összejöttem egy sráccal. Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
4 éves, régóta rossz kapcsolatom ért véget nemrég. Sajnos vagy nem sajnos megismertem egy srácot, akivel együtt vagyok most, kb 2 héttel a szakítás után. Nagyon jól alakult vele minden, összejött velem a sérelmek ellenére, de most úgy érzem, megint én vagyok az, aki jobban akarja a dolgokat. Mióta együtt vagyunk, flegma, nem annyira tetszik neki a rajongásom, állandóan úgy érzem, hogy terhére vagyok. Ettől egyre szomorúbb vagyok és gyakran eszembe jut az Exem. Ezzel a sráccal az első szexet is jól elszúrtam, egyre inkább áldozatnak érzem magam ebben a kapcsolatban is. Mit tennétek a helyemben? Tudom, hogy kapcsolatfüggő vagyok, és remélem, hogy hasznos tanácsot kaphatok hasonló cipőben járóktól. 23/L
2018. szept. 2. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy kapcsolatfüggő vagy, akkor először ebből kellett volna kigyógyulnod. A legjobb, amit jelenleg tehetnél, ha azonnal szakítanál, utána pedig pszichológushoz mennél. És amíg meg nem szabadulsz a függőségedtől, addig szigorú önmegtartóztatás.
2018. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ezek szerint csak szexet akart tőled. Ha nem tudod kezelni ezeket a helyzeteket, fordíts több időt az ismerkedésre!
2018. szept. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2, az első szexet követően jöttünk össze, az még előtte volt, úgyhogy nem hiszem
2018. szept. 2. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Szakíts!

2. Maradj egyedül!

3. Keress egy pszichológust!

.

.

.

100. Keress új kapcsolatot!

2018. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor viszont valójában te magad vagy az, aki lealacsonyítja saját magát, szerintem a környezeted csupán asszisztál mindehhez, beleértve az új kapcsolatodat is.
2018. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!