Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Esküdtél már úgy meg valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküdtél már úgy meg valaki, mondjuk szülőd, életére, hogy közben hazudtál, de nagyon-nagyon fontos dologban kellett hazudnod?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. De ugyan mondd már, kérdező, hogyan kerülhet valaki egyáltalán ilyen kényszerhelyzetbe?
2018. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy valamit , amin mindene múlik, próbál eltitkolni! És ezt veti be félelmében!
2018. szept. 2. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értem, mire akarsz kilyukadni. Komolyan nem. Pontosabban nincs kedved elmagyarázni?
2018. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nő vagy és eltitkoltad hogy félre léptél .
2018. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, és nem lépnék félre. Nekem nem életfontosságú, hogy kapcsolatom legyen, de ha történetesen lenne, akkor nyilván normálisan viselkednék benne. Ha egy nap ráébrednék, hogy erre képtelen vagyok, akkor abból tudnám, hogy ideje szakítani, és egyből meg is tenném. Alapszemélyiségemből adódóan utálom a zavaros, kétértelmű helyzeteket.
2018. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező hogy tehetsz ilyen szörnyűséget? Aki ilyet tesz, az csakis egy barbár előember lehet.

Ha bárhogy jóvá szeretnéd tenni, el kell mondanod az igazat és elnézést kell kérned.

2018. szept. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én tettem, csak van egy lány, aki ellen szól pár közvetett bizonyíték, de megesküdött az anyukája életére, hogy nem történt semmi! Arra lettem volna kiváncsi, lehet e valakinek olyan lelkivilága, hogy ilyennel szórakozik! Amúgy hatalmas hazudozó, de ezt azért még én sem nézném ki belőle! Csak ugye ki tudja....?!
2018. szept. 3. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!