Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok Titetek zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Titetek zavarna ha a pasitok ilyenről beszélne a legjobb barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

A lány 9 éve a barátnőm a párommal 2 éve vagyok együtt.


Egyik éjszaka melo miatt nem aludtam otthon, és kiderült hogy ők facebookon beszélgettek aznap éjszaka. A szexről beszélgettek, hogy melyikük milyen pózba szereti, mennyire hangosan, a szőrös vagy a borotvált micsoda a jobb stb... Ez norális? Titeket zavarna? Engem zavar, túlspirázom?

25/N



2018. szept. 2. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Persze, zavarna. Ez nem normális nálunk legalábbis. Nem is tudom melyikükre haragudnék jobban.
2018. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezek ellégé merész lépések ,sőt egymásnak lobogtatták a vörös zászlót és szikrák pattogtak közben . A barátnőd mekkora féreg ?
2018. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen, zavarna! Számomra ez túllépne egy bizonyos határt.
2018. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Zavarna. A saját legjobb haverjával sem beszélte ki a szexuális életünket.
2018. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem is tudom, ezekről a témákról elég sok nő szeret részletesen beszélgetni. Legalább is ezt tapasztalom. Két év alatt, több tiz ilyen nővel beszélgettem és mindegy szingli, kapcsolatban van, vagy több gyerekes anyuka.
2018. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ez még éppenséggel beleférhet; m ert attól függ, melyiküknek mennyire ilyen laza és nyílt a stílusa, hogy mindenkivel (minden baráttal, közelállóval) nyíltan beszél iylesmiről. Mert egyébként meg nem feltétlenül normális, de még akár bele is férhet. De ha nem éreznek egymás iránt semmit, akkor hogy jön fel ez a téma? Elég érdekes. Amúgy nem tudom, pl jól működik -e nálatok a szex; tehát minden rendben van-e, és tanácsokat, tippeket, újításokat, új ötleteket cseréltek-e esetleg, vagy más is van a háttérben.
2018. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolso. Azt is mondta a párom neki, hogy tetszik a laza stílusa és hogy kár hogy nem ismerte meg előbb őt mint engem
2018. szept. 2. 22:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pfff, hát a barátnőd durván ráhajtott a pasidra, vagy fordítva, mert ugye nem tudom, melyikük kezdeményezte a beszélgetést, de szerintem építsd le mindkettőt, mert ilyen férgekre nincs szükséged.
2018. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is mondta a párom neki, hogy tetszik a laza stílusa és hogy kár hogy nem ismerte meg előbb őt mint engem"


Ez az egy mondat mindent elárul.

2018. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőtől 'fájdalmas' búcsút vennék...
2018. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!