Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami összetört bennem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami összetört bennem? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt a párommal és minap azt mondta, hogy ő a kapcsolatunk elején nem érzett irántam semmit, sokszor gondolkodott a szakításon, de mostanra megváltozott, azt mondja, hogy nagyon szeret, küzd értem, velem akar lenni. Ezeket csak most mondta el nekem, eddig érlelődött benne ez az érzés. De azt mondja, hogy így, hogy elmondta nekem ezeket a rossz érzéseit, hogy miket érzett (vagy nem érzett) irántam az elején, így már tud szeretni engem. Én nagyon szeretem/ szerettem már az elejétől kezdve, én nem tudtam arról, hogy ő ilyeneket gondol. De most, hogy megtudtam valami összetört bennem, nem tudok rá úgy gondolni, hogy ebből bármi hosszútávú dolog lehetne. Nem érzem azt a lángot, amit eddig. Csak én tolom túl ezt vagy érthető, hogy valami megingott bennem iránta?
2018. szept. 3. 07:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem hogy megingott, hanem azt hitted, hogy kölcsöös az érzés és nem, viszont nem érezted, hogy nem az és hogyha később ilyen lesz, akkor sem biztos hogy érezi fogod, hogy már nem szeret stb stb. Annyi van ezzel, hogy minél jobban megismered annál jobban fogod később tudni, hogy mik a valós érzései. A kapcsolat elején a rózsaszín köd pontosan azért van, hogy ne kelljen a kétségekkel foglalkozni, amik a nem elég ismeretből adódnak.
2018. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mennyi az esély, hogy fog változni ez az érzésem? Vagy jobb lenne, ha inkább befejeznénk ezt a kapcsolatot? Igazából én nem hiszek abban, hogy ő neki megváltozott volna az érzése azok után, hogy ezt elmondta. Mármint szerintem nincs olyan, hogy nem szeretek valakit, bevallom ezt neki, aztán utána beleszeretek...nekem ez abszurd. Meg aki egyszer elgondolkodik a szakításon, az is meg is fogja tenni, csak várja a megfelelő időpontot.
2018. szept. 3. 07:48
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ezt előre nem lehet tudni. Adj magatoknak egy kis időt, és meglátod, hogy alakulnak az érzéseid.
2018. szept. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ilyen kapcsolatban. Leginkább hullámvasútra emlékeztet...

De legalább őszinte. Viszont ebben az is fura, hogy ha tényleg szeretek valakit, akkor nem bántom meg ilyenekkel, nem muszáj erről tudnia... inkább megalázóan jön ki, azt is ki lehet hallani belőle, hogy amúgy nem ütötted meg a mércét, de már lejjebb adtam... nincs ló, jó a szamár is...


Nem biztos hogy ez a szándéka, de ez az őszinteség már inkább rombol...

2018. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem érthető a kérdező hozzászólása, mert azt írja, hogy most már szereti a pasija. Nem értem ez így miért problémás.
2018. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

A férjem azt mondja, az első randin tudta, hogy a felesége leszek. Én fél év után kezdtem elhinni, hogy tartós a kapcsolatunk. Sok embernek idő kell az érzelmekhez.

Miért pont akkor hagyná el, amikor már ő is felismerte, hogy boldog veled és téged akár?!

A szerelem nem mindig egyformán erős, újra meg újra fellángol, az a lényeg, hogy mennyire tisztelitek egymás aktuális érzelmeit és hogy hajlandóak vagytok-e akkor is kettőtökért dolgozni, amikor épp meginogtok.

Szerintem ez a beszélgetés jó dolog volt és erősít titeket. Ha mindig ilyen ōszintén tudtok beszélni, mindent meg fogtok tudni oldani.

2018. szept. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen átérzem. Ugyanigy jartam az exemmel. Én nagyon szerettem, majd 3,5 hónap utan kiderült (egy hét utan osszekoltoztunk, igy akarta) hogy javában társkeresőzik tovább es egy nőnek azt irta hogy még nem talalta meg az igazit.... Ebben nem az volt a banto hogy engem nem érzett igazinak hanem az hogy más felé ugy állitotta be mintha senkije se lenne. Akkor kellett volna felállnom, mert igy szenvedtem vele meg 13 évet és folyton csak a hazugságaiba ütköztem.
2018. szept. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
Tételesen a korábbi kétségeit (ami a lényed miatt megváltozott) is felvonultatva szerelmet vall. Erre te? Ott akarod hagyni...GRATULÁLOK!
2018. szept. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

"Nem értem ez így miért problémás."


Az a problémás, hogy lerombolt valamit a Kérdezőben.

Mi a francnak ez a közlési kényszer a pasiban? Kinek tett jót vele?

2018. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Állítása szerint azért mondta el, mert őrlődött benne és úgy érezte ha nem mondja el akkor elhagy inkább...össze vagyok zavarodva. Nem tudom mit tegyek. Nem tudok úgy ránézni mint eddig. Én tényleg tiszta szívemből szerettem már az elejétől.
2018. szept. 3. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!