Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire vittétek közösen pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vittétek közösen pároddal mióta együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Mid volt míg nem volt ő a párod, és mitek lett már közösen?
2018. szept. 3. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Amink volt a kapcsolat előtt: nekem csak egy drágább laptopom, neki egy olcsóbb autója.

Minden mást közösen értünk el (ház, "belevalók", szórakozás, stb)

2018. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bétó apó ***** válasza:
54%
Én mindenemet a barátnőim nélkül értem el, sok mindenem lett az elmúlt évtizedben, de azokhoz nekik semmi közük nem lett...
2018. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolat előtt volt saját autója mindkettőnknek. 1,5 év alatt csináltunk egy szép esküvőt, vettünk egy házat és apránként csinálgatjuk.
2018. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előtte neki: Egy sarok ágy, Tv, ruhák

Nekem: Opel A Corsa, ruhák

(Szüleinknél laktunk)

Most van nekünk: 1+2fél panel berendezve (idén végtörlesztettünk, 5,5M vettünk fel anno 14,8Milliót fizettünk vissza...), telek faházzal, B Corsa, F Astra.


12 éve vagyunk eggyütt.

2018. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1-1 sporttáskányi ruhánk volt fejenként és 70 000Ft kézpénzünk szintén fejenként.

10 éve vagyunk együtt. Ezidő alatt letettük a jogsit, van 2 autónk és egy albérletünk amit mi bútoroztunk-gépesítettünk be.

2018. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem volt semmink, és a nagy része még most is megvan. :D


Viccet félretéve, mi tényleg nulláról indultunk, ő úgy jött el szülőktől munkásszállóra, hogy pár ezer Ft-ja meg a rajta lévő ruhája volt... Én anyámnál éltem, a személyes dolgaimon kívül (laptop, telefon, ruhák...) nem volt sok mindenem. Pár apróság, háztartási dolgok, amit még a nagymamám készített össze, ha egyszer elköltözöm jeligére.

Mikor összeköltöztünk albérletben (kb másfél éve), semmi nem volt ott, hónapról hónapra raktuk össze, szekrény, asztal, ágy, mosógép... Mostanra van annyi bútorunk, hogy egy picike egyszobás lakást teljesen be lehet rendezni, a konyhabútort leszámítva.

Persze, még van ami hiányzik (szőnyeg, fotel/kanapé, polcok, egyéb kisebb dolgok...), de már élhető az életünk. Sajnos megtakarításunk nincs, hónapról hónapra élve nem is nagyon lesz, így a saját lakás, jogsi, esküvő és egyéb távlati dolgok nagyon luxuskategória.

2018. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor osszejottunk volt egy matracunk (nem agy) 8 masik emberrel laktunk, apoloi allas, zero kocsi, kesobb az o szuleinel dekkolasb6 honapig.


Jelenleg 2 kocsi (mindketto 4x4) csaladi haz garazzsal,medencevel es 5 szobaval, a berendezes ugye (butorok, tevek mittomen), evente ketszer nyaralas, egyszer Europa es egyszer tengerentul. Ruhak,orak szoval minden.


Amikor megismerkedtunk neki azert nem volt penze mert csodbe ment a cege, nekem meg azert nem mert nem beszeltem jol angolul ergo csak apolo lehettem.


Most mindenunk megvan, de ha bab konzervet latunk meg most is rohogunk (azon eltunk hetekig). Mindkettonknek vezeto allasa van es atlag feletti keresete. Sokan irigyelnek, de idaig eljutni nehez volt, volt h a szulok vettek nekunk kajat.


Volt hogy el lehetett donteni h vonatjegy legyen a munkaba menet, vagy inkabb kaja. Erdekes evek voltak, orulok h tulvagyunk rajta. Most elvezzuk a jot es konkretan ertekeljuk is. Mindketten sokat koltunk o a hobbijara, en foleg dizajner ruhakra es cipokre( a munkam miatt fontos a megjelenes) plusz a csaladot is tamogatjuk.


Amikor valaki azzal jon h “oooo nektek konnyu “ kb az arcaba rohogok, mert irigykedni nagyon egyszeru de szegenysegben, kaja nelkul kitartani-szoval ehhez kell a legmelyebb szeretet.

2018. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem volt szinte semmink, otthon laktunk, ő hitelből csinált egy tanfolyamot, azóta is abban dolgozik, egyre ügyesebb és sok helyre szeretnék őt, én is elkezdtem dolgozni (egyetemista voltam mikor megismerkedtünk). Most van egy felújított, hitelmentes lakás, kerttel, egy autó. 5 éve vagyunk együtt. Ahogy az előző is írja, hosszú és rögös az út, aztán meg irigykednek, persze mi még az úton vagyunk, sok mindent el kell még érnünk :)
2018. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!