Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg kötődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg kötődik hozzám és szeret vagy mással akar lenni? Többi lent

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel járni kezdtunk (aki homofob Az most lépjen innen tovabb) szeretjuk egymast kenyeztetni meg egyebek es en ekozben szerelmes lettem bele , ezt el is mondtam neki es o tudom hogy nem szeret szerelembol de allitasa szerint mindennel fontosabb vagyok neki. Ezert megbeszeltuk hogy nyitott kapcsolatban leszünk, o kapasbol talált magának egy CSALADOS APAT akivel kefel. Ezen kicsit kiakadtam aztan allitja hogy csak kedveli es nem szerelmes bele hanem csak engem szeret es tur el az eleteben. De viszont hivogatjak egymast es sms-zgetnek hogy "imadlak" "dragam" "edesen"hasonlok. Tehat a nagy kérdés , merjem hinni neki hogy engem szeret? (Azert mentem bele a nyitott kapcsolatba mivel o biszex es en is szoval ertheto fiuval is akart lenni...

2018. szept. 3. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kellemes játszótárs vagy neki. Ő inkább heteró mint bi. Pasit tud csak szerelemmel szeretni.
2018. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeretni biztos hogy nem szeret, különben nem tudna mással lefeküdni (de meg is mondta, hogy nem szeret szerelemből, úgyhogy ez nem kérdés). Ha mindennél fontosabb lennél neki, akkor nem csalna meg, ez egy "ha nincs ló, jó a szamár is" kapcsolat. Bár nem tudom, hogy vagy képes szeretni egy olyan embert, aki azt sem bánja, hogy tönkretesz egy családot csak azért, mert viszket a p.nája.
2018. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ez így nem oké. Nem tudnék tisztelni olyan embert, aki egy családapával kezdett el kavarni, ráadásul elég rendesen. Ez undorító. Plusz azért veled szemben sem fair.
2018. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!