Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitottabb nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitottabb nők! Szerintetek ebből lehet probléma? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy van egy új barátnőm.

Régebb óta ismerem, de akkor még volt egy másik párom, szal nem léptem, de azért látszott, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak.

Ez idő alatt kiderült, hogy neki van egy "fétise", ami nekem is bejön.

Aztán most összejöttünk, minden tök oké, bár már lefeküdtünk többször, azért még ott nem járunk, hogy ezt a fétist együtt megéljük.

Én szeretném már felhozni, csak nem tudom hogy álljak neki.

Gáz azt mondani, hogy hallottam róla annak idején ezt azt és emiatt még szimpatikusabb volt?

Vagy inkább ezt kerüljem míg élünk?


2018. szept. 3. 14:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Privátban kifejtem a fétist, ha valaki úgy jobbnak látja.
2018. szept. 3. 14:36
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha TUDOD hogy neki bejön, meg neked is, akkor mi a baj?

"Drágám, mit szólnál, ha...?"

Vagy elkezded csinálni és kész, hisz elvileg biztosan szereti (bár nem tudjuk miről van szó..)

2018. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az őszinteség mindig a legegyenesebb út. Annak nem fog mondjuk örülni, ha azt mondod, hogy régen mástól hallottad, de ha ő nem tudja, hogy te tudod, h ez a fétise, akkor leülsz. Figyelj, én oda vagyok ezért s ezért. Te hogy vagy ezzel? És már kész is. Megkérdezed: mit szólnál hozzá, ha együtt is átélnénk?


Ennyi.


Egy nem túl nyitott nő válasza :-))

2018. szept. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"fétis" milyen fétise van?
2018. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt semmiképp ne hozd szóba, hogy tudod, hogy szereti ezt vagy azt. Inkább szépen vezesd rá.

Amúgy mi ez a fétis? Miért nem írod ke, higy tisztán lássunk? Lehet nem is gáz annyira a dolog, mint amennyire gondolod.

2018. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért, mert úgy is csak a cirkusz lesz belőle.

Mielőtt felmerülne, nem állat, se fekalia, se gyerek, se semmi ilyen, totál legális és higiénikus.

2018. szept. 3. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:

A most divatos lábmániás csapathoz tartozol?


Simán mondd el neki, hogy téged ez izgat vagy óvatosan vezesd rá a dolgokra. Az nekem nem tetszene ha a másik közölné, hogy hallottam ezt meg azt azért mégjobban érdekeltél.

2018. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!