Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagyon féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon féltékeny vagyok? Vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt a párommal, 7 hónapos terhes vagyok, a kapcsolatunk elején nagyon sokat társkeresőzöt a párom, meg hazudgált de azóta nem..

De egyébként nagyon jó a kapcsolatunk és nagyon szeretjük egymást (a szexuális életünkkel sincs probléma.)

Most egy pár hónapja csinalja azt hogy pld ha buszon utazunk és meg lát egy szép lányt vagy egy csinosat akkor elkezdi nézni, de nem ezzel van problémám hogy ránéz hanem azzal hogy mindig őt figyeli mindig rá pillant nézi a seget stb..

Szerintetek igazam van ha rá szólok azért mert többször rá nézz ugyan arra a nőre??



2018. szept. 3. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
7%
Te reagálod túl csak.
2018. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Jó nagy prolit választottál
2018. szept. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
mi tulreagalas abban, ha tiszteletlenul bamul egy not a terhes felesege mellett? ertelmes ferfi a gyereke eljovetelere koncentral, nem pedig kiguvadt szemekkel csorgatja a nyalat mas nokre. arrol nem is beszelve, hogy az ilyen creepy bamulos csavok a masik holgyet is zavarba hozzak...
2018. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Már a kapcsolatotok elején elgondolkodhattál volna rajta, hogy ha nagyon sokat "hazudgált" meg "társkeresőzöt" melletted, az nem azt jelenti, hogy annyira számítanának neki olyan apróságok mint mondjuk a hűség.

De egyébként hogyne, igazad van, ha rászólsz, de tudod normális férfi nem csorgatja a nyálát feltűnően egy másik nőre, ha közelben van a barátnője, főleg akkor, ha az említett barátnőt teherbe is ejtette. Akinek ezt többször kell jelezni és így is semmibe veszi a kéréseidet, azzal az emberrel nem kellene családot alapítani.

Ha meg ugyanazzal a nővel csinálja, akkor imádkozz érte, hogy a csaj ne akarjon semmit a párodtól, mert ha ő is nézelődni meg flörtölgetni kezd, előbb-utóbb az ágyban kötnek ki. Én ezt már nem várnám meg, de hát ez a te életed...

2018. szept. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy féltékeny, teljesen normális hogy zavar az, ha más nőket nézeget melletted.Elég nagy bunkóval lehetsz együtt..Mondanám hogy ott kell hagyni a francba, de gondolom így terhesen nem vagy abban a helyzetben hogy megtehesd. Ezt undorító módon ki is használja a párod.Egyébként milyen szó az hogy "hazudgál"? :)
2018. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

5-ös, miért az, hogy

"mindig rá pillant nézi a seget stb.."

seget?


Na de félretéve ezt, annyira jó azt olvasni, amikor valakinek problémája van a párjával, akkor az elején leírja, hogy mi a jó, nyilvánvalóan ez nyomja is a lelkét, de utána jön a saját megnyugtatására az a szöveg, hogy : de egyébként nagyon jó jó a kapcsolatunk.


Ennél cifrább sztoriknál is szoktam olvasni, ahol már az egyik fél belenyugodott a megcsalásba... de amúgy jó a kapcsolat. :|

2018. szept. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hazudgalt= hazudozott,mar mashol is hallottam olvastam..

Sok erdekes uj szo szuletik manapsag.

Regebben nem hasznaltuk a "történés" szot se helyette cselekmeny,esemeny szot hasznaltuk.


Kerdezo,eleg bunkosag ,kerd meg,lehetoleg ne a jelenletedben csorgassa a nyalat.Ha mar magatol nem csinalja....

2018. szept. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
En mar azt sem ertem, hogy minek maradtal vele együtt... nem hogy minek szülsz meg gyereket is ebbe a szarba. Jo erzes szenvedni? Martirkodni szeretnel?
2018. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha, szóval társkeresőzött melletted, rendszeresen hazudott, te meg nem elég, hogy ezek után is vele maradtál, még gyereket is szülsz neki. Gratulálok, önsorsrontásból csillagos ötös! Ezek után ne sírj, ha tiszteletlenül bánik veled és megbámul másokat, meg azon se sírj majd, amikor megcsal, simán megérdemled az egészet, hiszen már megmutattad, hogy veled aztán simán bánhat az ember úgy, mint egy lábtörlővel, neked belefér. További kellemes szenvedést! Egyedül csak a gyereket sajnálom, hogy ilyen degenerált szülei lesznek.
2018. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

ne legyel ennyire kemeny vele, sajnos vannak olyan nok, akik traumakon mentek mar at kiskorukban is es megtanultak hogy "nem elegek", "nekik ennyi jar", stb, es ezen sokat kell dolgozniuk, hogy elhiggyek, tobbet erdemelnek.

anyam ilyen no, de o nagyon extrem kiadasban, le se szeretnem irni miket muvel vele apam, de ilyet egy emberrel nem tennek meg. es meg anyam probal a kedveben jarni. szornyu nezni az ilyet.

2018. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!