Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy ilyen ferfive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyen ferfivel szemben elvarasokat tamasztani?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi kögazdag es rengeteg opciója van, a nök a labai elött hevernek , ha a baratnöje nemet mond neki , vagy szeretne megleckeztetni ha a pasi tevedett , es kicsit orrol rá , várva hogy elnezest kerjen a pasi , stb

De a pasit meg hivja masik nö is , es szereti szórni a peznt a nökre

Hogyan lehet egy ilyen pasival kapcsolatban letezni , aki sajat törvenyei szerint el , es egy valas se jelentene szamara katasztrófát , tehat nem erzi a következmenyeket

Mit lehet tenni ? Barbie babanak kell kinezni , vagy hogyan lehet megszeliditeni egy ilyen ferfit ?



2018. szept. 3. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy inkább keresel egy normális pasit.

Tudod, kinek kéne egy ilyen... csak azért, mert népszerű és gazdag, már megtehet bármit? Ugyan már... nem jelentene gondot neki egy válás? Akkor menjen Isten hírével.

2018. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a sok opció eleg sok embert megbolonditana
2018. szept. 3. 22:32
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Én gazdag vagyok, de egy cseppet sem vagyok népszerű, a kettő nem jár kéz a kézben, a magamfajtákat (ha szemtől szembe nem is, de) a hátunk mögött az emberek 90% utál,megvet,gyűlöl, még akkor is ha közben egyáltalán nem is ismernek. Az lehet, hogy a szemembe sokan jópofiznak, vagy a pénzemért eljátsszák, hogy kedvelnek, de ezzel a sok hamis ígérettel leginkább tényleg csak azt érik el, hogy egy idő után csak szarok bele a világba és élvezem az életet.
2018. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jól van , 2 es nem ertetted a kerdest , nem neked szólt akkor , ne vedd rossz neven
2018. szept. 3. 22:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindennek az alja valakinél sorbaállni..értelmetlen és önpusztító


sokkal jobb közelről fájlalni, hogy nem szeret minthogy elsétálnál mellette? ne legyél mazochista


férfiként írtam

2018. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Mindenkinek meg van a helye. A bolti eladó lány maradjon csak a hentes fiunál , meg a festőnél!
2018. szept. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni, semmivel nem tudod megváltoztatni.Ne is akarod, nem fog sikerülni. Inkább keress egy normális, tisztessêges, érző férfit. Már ha kell a nyugodt élet.
2018. szept. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 acelsziv ***** válasza:
95%
6: Így van. Neked meg ott a fogatlan 80 éves Piri néne.
2018. szept. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Mást kell keresni. Ja, hogy az nem kőgazdag?
2018. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A legalja az a nő aki csak a pénzt nézi, mindegy neki hogy bánnak vele, hogy nem szeretik akkor is nyomul. Meglázzák? Nem számít ha a pasinak pénze van akkor még az is jó.

A Jóisten mentsen meg az ilyen nőktől.

2018. szept. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!