Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez komolyan normalis?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komolyan normalis? Szerintem tiszta megalazo.

Figyelt kérdés

Baratom szereti nezegetni a noket. Ez mar az elso randinkon lejott, mikor le nem vette az elottunk setalo no seggerol a szemet es nem is tudott koncentralni arra, amirol beszeltem...


Na de, nyaralni voltunk. Ugye napszemuveg, lattam bameszkodott folyamat, de gondoltam, megadom neki a joindulatot, hogy biztos nem noket nez ennyire mikozben mellette napozok, elvegre nem ezert jottunk nyaralni. Mellesleg tudja, hogy engem zavar, mert en nem bamulok meg egy pasit sem.


Persze egyszer veletlenul "rajtakaptam", mert beszeltem hozza es pont lattam a szemet (o azt hitte a napszemuveg takarja) es egyszeruen le nem vette az elottunk fekvo lanynak a fenekerol. Poen, hogy a csajszinak hurkas hasa volt es lapos, elfolyos feneke, a csaj maga meg proli stilusu is volt, nem szep egyaltalan.


Mikor megkerdeztem, hogy miert kell meg az ilyen noket is megbamulni, a reakcioja ez volt: "hat mert ferfi vagyok, ha meglatok egy segget, megbamulom, tok mindegy, hogy hogyan nez ki".


Ez szerintem mar elegge tulmutat a normalison. En mellesleg edzek mindennap, egeszsegesen eszem, figyelek a testemre, es az en fenekemrol nem lehet azt elmondani, hogy lapos, illetve a mellem is nagyobb az atlagnal. O persze nem edz egyaltalan, kisebb sorhasa van es ekozben megbamul minden rosszabb testu not.


Slussz poen, hogy a legtobb pasi nyaralsunkon izmos volt es sokkal fittebb, mint a baratom. Erre akkor figyeltem fel, mikor panaszkodott, hogy rosszul erzi magat, hogy o a legkevesbe sportos. En pedig meg meg is nyugtattam, hogy a sracok csak azert vannak ennyire kipattintva, hogy konnyebben szedjenek fel noket (ez ilyen bulizos hely volt).


Long story short, en ezt annyira megalazonak erzem, hogy nalam szarabb testu noket nez meg, mikozben engem kritizal, hogy nem eleg nagy a seggem, mert nem olyan, mint Kim Kardashiannak, de mas nokon a lapos segg is attraktiv... ugy erzem ez kb olyan, mintha en a sorhasu ferfiak farkara guvasztanam a szemem, mert "hat a farkakat minden no megnezi, tok mindegy, kihez kapcsolodik!".


Annyira allati ez a szememben es tisztara nem erzem fairnek. Ti mit gondoltok?



#megalázás #megbamulas
2018. szept. 4. 11:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%

Hát, az hogy téged kritizál nem normális dolog. De szerintem az, hogy te jó ég, most megnéz valakit, valakiket az miért olyan nagy baj? Érezted már úgy, hogy megtudna csalni netalántán? Mert ha nem szerintem felesleges aggodalmaskodni.

Hűséget ígér egy férfi, nem pedig vakságot. Bár az, hogy melletted néz meg másokat, bunkóság.

2018. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki akkor nézze, amikor te nem vagy ott, mert megalázónak érzed, ha nem veszi a lapot akkor kutyaharapást szőrivel, ő néz valakit, nézzél te is pasit, talán úgy észreveszi magát.
2018. szept. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

A férfiak megnézik a nőket ha előttük van és úgy adódik, hogy kihívó, persze.. de egy igazi férfi se bunkóskodik mellé a barátnőjével, és minden normális férfi figyel arra, hogy ezt az egészet emberi körülmények között tegye, ne pedig állat módjára nyáladzon mindenki után akit csak lát.

Tehetné ezt máskor is, ilyenkor rád kéne figyelnie, főleg ha jobb felhozatal vagy. Fura, hogy be is vallja mellé.


És igen, ami a kérdésben van, megalázó is. Ha bárki rátok néz, azt látja hogy te napozol mondjuk, a barátod aki mellett üldögél meg egy random csajt szuggerál.

2018. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

Tehát összegezve: a barátod már az első perctől fogva kocsányon lógó szemekkel mustrálja a felhozatalt, ami téged kb. ugyanettől a perctől kezdve zavar. Ráadásul te törődsz a külsőddel és sportos vagy, miközben ő csak mereszti a sejhaját és növeszti a sörhasát és mindezek fejében még ő kritizál téged a kinézeted miatt. Magyarán a barátod egy érzéketlen, lusta bunkó.

Nekem már csak az a kérdésem, hogy mi a fenét tudott ezek fényében felmutatni, ami miatt mégis úgy gondoltad, hogy ez majd egy jól működő kapcsolat lesz?

2018. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Te jó ég, együtt nem maradnék vele.

Ha ennyire nem jók a te testi adottságaid, akkor "szánalomból" ne maradjon veled. Meg te se vele.


29n

2018. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Én azt gondolom, hogy ha lenne akár egy hangyaf.sznyi önbecsülésed és kettőnél több agysejted, akkor már az első vagy második randi után otthagyod ezt a tiszteletlen, büdös bunkót (tudod, akkor amikor kiderültek ezek a remek jellemvonásai), nem szenvenél vele még mindig..
2018. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%

"Ez mar az elso randinkon lejott"

Akkor mit keresel mellette?

2018. szept. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
"Ez mar az elso randinkon lejott," - az elso perctol te valasztottad hogy egy olyan kapcsolatban legyel, amiben megalaznak. Akkor most tessek befogni szajacskadat, es elvezni a parasztot, akit te valasztottal magadnak. Teged meg lehet alazni, akkor minek tisztelne?
2018. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Oke, nem irtam le, de azert eleg gyorsan itelkeztek es ugraltok konkluziokhoz: nekem ez csak egy ido utan jott le, hogy ennyire es ilyen sok not megbamul, mivel otthonulos tipus es nem sokat mozdultam ki vele... es nem figyeltem mindig merre nez meg mit bameszkodik, nem tudtam, hogy csak a nok miatt... tudod, egy ertelmes ember nem tojik a gatyajaba, ha kimegy az utcara es meglat egy not. Ezert nem is sejtettem, egeszen a nyaralasig, amikor kb ezt a szemembe mondta, hogy igen o megbamul minden not kb.
2018. szept. 4. 12:43
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
#9 Oké, legyen, hogy később esett le. Az első kérdésedben nem ezt írtad, de ezt most tegyük félre. A lényeg az, hogy most már nagyon is jól tudod, hogy nem tisztel, hogy bunkó, hogy kritizál és beszólogat. Ennek ellenére mégis a párodnak nevezed, nem pedig a suttyó exednek.. Miért is? Mit is szeretsz egy ilyen alakon, az illúzióidon kívül?
2018. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!