Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 évesen anyucival?

Figyelt kérdés
A baratom még mindig az anyjánál él Mi 6 éve vagyunk együtt, a szex kb 3 havonta egyszer jön elő az is az én unszolásomra és még az is kudarcba fullad..melója van, nem is túl megerőltető igy minden nap együtt vagyunk pár órát ..bár előtte kocsmázik, sokszor még utána is.Am elég nagy kannak tartja magát, sztorizik a régi csajairól..bár neve egyiknek is és mivel egyidősek vagyunk meg egy suliba jártunk meg egy faluba lakunk...én nem emlékszem hogy valaha is láttam vna vkivel...nos a kérdés: szerintetek ez normális dolog? Van ennek így értelme?

2018. szept. 4. 12:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Jesszus. Épeszű nő egy ilyen alakkal szóba se áll, nemhogy még összejöjjön vele. Elárulnád mit vagy képes szeretni egy ilyen alakon?
2018. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Mert normális rendes pasas...ettől függetlenül bármikor bármiben segit..meg megissza a napi 3-4 dl töményet 3-4 sörrel..de nem látszik ittasnak se...
2018. szept. 4. 12:59
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
Persze, "normális, rendes", csak épp minden nap piál, az anyja csecsén lóg majdnem 40 évesen, szexelni nem akar veled, de azért az exeit rendszeresen az orrod alá dörgöli.. Csak gratulálni tudok a párválasztásodhoz. Látom fogalmad sincs arról, hogy milyen egy normális ember vagy egy normális kapcsolat és teljesen megfelel neked ez a fos, amiben benne vagy, szóval további kellemes szenvedést. Azért lehetőleg ne szaporodjatok.
2018. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Na jó, én innen most kilépek.....
2018. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
:D
2018. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%
Kamu
2018. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ilyen ember nem létezik. Vagy ha mégis, akkor olyan ember nem létezik, aki leáll egy ilyennel.
2018. szept. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Az azért érdekelne volt/ van e vki hasonló helyzetben?
2018. szept. 4. 13:18
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem kamu..tudnék még irni ezt azt. De azon még jobban kiakadnátok.
2018. szept. 4. 13:19
 10/37 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván egy szinten vagytok. Akkor mi a kérdés?
2018. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!