Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a páromat, aki mániákus hazudozó?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk, a tenyerén hordoz, tényleg csak jót mondhatok róla, már több, mint egy éve együtt vagyunk. De nem tud leszokni a hazudozásról. Még akkor sem ismeri be, hogy hazudott valamivel kapcsolatban, ha 100%-osan bebizonyitom neki.

2018. szept. 4. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

"Tényleg csak jót mondhatok róla..."

"Nem tud leszokni a hazudozásról..."


Ellentmondás LVL 100 :D

2018. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Mondj egy példát! Hazudozásban nagyon sokféle létezik. A legegyszerűbbet (a tények elferdítését és a tévedést) mindenki, minden nap 200x gyakorolja. A mindenkiben Te is benne vagy. Számomra nem ellentmondásos amit írtál, de érdekel, hogy mire vagy annyira kibukva.
2018. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Például: azt mondja, hogy ő vett valamit, közben tudom, hogy ajándékba kapta.

Megyünk el kocsival Siófok mellett, hivja az otthoni haverja, és azt mondja neki, hogy Keszthelynél vagyunk.

Értelmetlen kis hazugságok ezek, tehát még nem is az van, hogy nagyot hazudna, hogy attól többnek nézzen ki.

2018. szept. 4. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Ezek sima "azért hazudok, hogy ne érezd magad rosszul mellettem". Tipikusan nők szoktak így hazudni. Azt mesélte a haverjának, hogy majd megy Keszthelyre mert milyen szuper lesz a buli, hát most ott van. Senkinek nem árt vele.

Azt mondjuk nem tudom miért fontos neki, hogy vett valamit, miközben kapta, de szerintem ez is magyarázható. Nem kell ilyeneken kiakadni. Létezik olyan betegség is amikor már mindig hazudni kell, és kényszeres, akkor is teszi ha nem muszáj. Az tud kellemetlen lenni.

2018. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha látsz benne logikát, ergo valamilyen céllal/okkal hazudik, akkor az még a "kevesebb". Bár ez is eléggé idegesítő tulajdonság, nem tudom, tudnám-e kezelni.


Nekem egy nagyon jó barátomnál (emiatt nem is akartam tőle többet) ez kényszeres volt. Ennél sokkal meredekebb és durvább dolgokat is mondott. A különbség csak az, hogy nem valamiylen céllal, hanem konkrétan kényszeresen és spontán jött belőle. Sosem ismertem senki hozzá foghatót, komolyan. Olyan történeteket adott elő, hogy sokszor csak pislogtunk. A vége az volt, jó magam már azokat is fenntartásokkal kezeltem, amikor utána kiderült, hogy az pl tényleg igaz volt, egyszerűen nem tudtad eldönteni.


De egyszer pl a szívem is megállt majndem, mikor tlaálkoztunk volna és a hívott míg várt rám, és olyat hazudott be, hogy találkozott x.y ismerősével pont amíg várt.. Aki nem is itt lakik.. (legalábbis az eddigi sztorik szerint). Itt volt egy pont, amikor már a haver létezését is megcáfoltam és levert hirtelen a víz is, hogy tulajdonképpen mekkora is a mentális baj nála, tudja-e mi a valóság.) Na ez már pl kemény dolog volt. :D

2018. szept. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt nem tudnám sok ideig elviselni. Valószinüleg én sem tudnám eldönteni, hogy mikor mond igazat vagy mikor hazudik és ez hosszútávon nagyon kiábránditó és idegesitő tud lenni.
2018. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ó, ez semmi, én olyan képtelen dogokat mondok, hogy leesnél mellettem a székről :)


Amúgy így remekül tudok boldogulni, bezzeg ha igazat mondanék...

28/F

2018. szept. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem skizofrén?
2018. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!