Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon már kezdem feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon már kezdem feldolgozni és innentől jobb lesz vagy ez csak átmeneti?

Figyelt kérdés

Majdnem 2 évig voltam együtt a párommal. Csodálatosan indult, nagyon szerelmesek voltunk, viszont fél éve pokollá változott az egész. Minden nap veszekedtünk, nagyon féltékeny volt tényleg ok nelkül, már barátaim se voltak mégis amikor olyan kedve volt gyanusitgatott, ocsmanyul beszélt velem, lokdosott.. belőlem is kijott az elmebeteg és borzasztoan kivoltam folyamatosan. Ha voltak Szép pillanatok az is max pár óráig tartott. Normálisan beszélni vele nem lehetett, ha be is látta a hibait változtatni nem akart, semmiért nem vállalt felelősséget. Aztán amikor szoba kerül a szakítás akkor meg sírt, hogy ő nem bír nélkülem élni, de nem változtatni akart, hanem én voltam a hibás, hogy milyen könnyen elengedem. Egy hete volt egy nagyon durva veszekedesunk. Szünetet kért. Én mondtam, hogy a problémákat csak közösen lehet megoldani. Ő ebben nem volt partner. Eddig mindig kiborultam és úgy éreztem, hogy belehalok és inkább legyek egy rossz kapcsolatban, de vele mert őt szeretem. Most viszont teljesen más... Persze fáj és nem vagyok jól, de már nem akarom keresni, nem akarok vele találkozni és nyitott vagyok egy új életre nelküle. Szerintetek kezdek tovabblepni vagy ez csak atmeneti és vissza fogok esni?

24/L


2018. szept. 4. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Igazabol arra lennék kíváncsi, hogy van-e olyan, hogy az ember már akkor elkezd tovabblepni mikor még benne van a kapcsolatban? Mert én akkor sírtam állandóan, nem bírtam enni, aludni, rosszul voltam, panikrohamaim voltak, minden ami a szakitas utáni első fázisban jelentkezik, mostanra ezek majdnem teljesen elmúltak.
2018. szept. 4. 16:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Te már beláttad hogy ez így nem Neked való kapcsolat. Ezért is tudod lezárni, és ez egyre könnyebb lesz még idővel.

(Nekem kb 1 hónap után még mindig nagyon hiányzik a volt barátnőm. Sajnos nem tudtam elengedni - ezért belül nagyon fáj.)

Örülj neki hogy Te ezt így átlátod, és tovább tudsz lépni.

Szóval szerintem nem fogsz visszaesni, de azért adj még magadnak időt ;)

2018. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"az ember már akkor elkezd tovabblepni mikor még benne van a kapcsolatban?"


Máskülönben szerintem képtelenek lennének meglépni a szakítást.

2018. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd ha neked a pánikrohamok normálisak egy szakításnál, akkor biztos hogy nem ártana egy kis segítség.
2018. szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!