Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem párom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem párom legjobb haverjába a közös nyaralás alatt? Most mit tanácsoltok nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves lány vagyok és már együtt vagyok párommal 2 éve. A haverját elejétől kezdve ismerem szóval nem tudom hova tenni a dolgot. 2 hete 7-en elmentünk 1 hétre nyaralni. A legjobb haverjával sokat beszélgettünk, hülyültünk és amióta hazajöttünk csak rá gondolok. Szeretem nagyon páromat és nem akarom megbántani. Tényleg legjobb barátok a sráccal, nagyon sokmindenben segítenek egymásnak. Ti mit tennétek a helyemben? Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 4. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Uhh ez brutális rossz. A pasi is kedvel téged?
2018. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem tennék semmit sem. Felfognám a helyzetet és ha szereted a párod, akkor nincs utána "de". Ha pedig nem szereted annyira, hogy megálld a vonzalmat, akkor hagyd el mindkettőt. Nem érdemli meg egyetlen ember sem, hogy a párkapcsolatával együtt a legjobb barátságát is hazavágd, mert viszket lent. Ez nem játék!!!


Megtetszett? És akkor mi van? Elvek? Gerinc? Tisztelet? Megbízhatóság? Nyisd ki a szótárat és szemedet is!

N34

2018. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Minden közös programból húzd ki magad, és kerüld amennyire csak tudod, rakd rendbe magad,mindenki tud uralkodni magán, ha akar, és ha nem tudod, akkor hagyd ott a srácot. Igy legalább a barátságuk megmarad. Te meg találsz egy olyan férfit, aki neked kell, mert mint látható a jelenlegi az nem tűnik jó kapcsolatnak.
2018. szept. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, hagynám leülepedni ezt a buta kis fellángolást. Mert az.

Ha amúgy jól müködik a párkapcsolatom, hosszútávra tervezünk, akkor nem dobnám el egy ennyi miatt. Hosszútávú kapcsolatban megtörténik az ilyen, hagyni kell elmúlni, ha amúgy elvagy köteleződve a párod mellett és szeretitek egymást.

Persze még fiatal vagy, ha úgy érzed nem tudnál kitartani mindig a jelenlegi párod mellett, akkor nem kell erőltetni.

2018. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Szerintem is csak egy buta fellángolás. Megpróbálom kerülni a haverját!
2018. szept. 4. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kezdet a szerelemhez, de még közel sem az.

Én is megijedtem 1x, hogy beleszerettem az edzőtársamba, mert sokat gondoltam rá, és nagyot dobbant a szívem amikor véletlen vele találtam magam szembe az utcán. Leredukáltam a találkozásokat, áttettem az edzéseket, amikor ő nem volt ott, de így is ott volt a fejemben (és semmi nem indokolta a vonzalmat, nem közeledett, átlagos külsejű, nem poénkodtunk egymással többet mint mással...stb)

Aztán ki kellett mennem külföldre a párommal. A kint töltött idő alatt 1x sem gondoltam rá. Mikor visszajöttem akkor tűnt fel, mert itthon megint rá gondoltam.


Szóval én arra jöttem rá, hogy marhára unatkozok így kombinálok feleslegesen. Most megint tele van táblázva a az életem, így nincs kapacitásom ilyen hülyeségekre.

2018. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Beszéld rá a párodat, hogy próbáljátok ki hármasban. Két legyet egy csapásra. Mondjuk a pasik inkább 2 csaj 1 férfi felállásról álmodoznak 😂
2018. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd a párodat, nem esnél bele egy másik srácba, főleg nem a legjobb barátjába. A tisztességes út nyilván az lenne, ha szakítanál - amennyiben tartós marad az érzés - mert különben nem csak az önbizalmát, a legjobb barátját is elveszíti.
2018. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És most mi van veletek így 5 év után?
2023. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!