Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok, eddig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, eddig csak egy emberrel csókolóztam és járok.Későn érek? Vagy kivétel vagyok? Vagy valamit rosszul csinálok? Lehet hogy más is ilyen ember rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon szerelmes vagyok belé és már 9 hónapja járunk.Boldogok vagyunk egymással és nagyon szeretjük egymást.De felmerül bennem mégis a kérdés: normális h egy pasinál (az első szerelmemnél)ilyen sokáig maradok (és még nagyon sokáig vele szeretnék lenni) és nem is ismerek szinte más fiúkat.Nem is beszélgetek velük meg semmi. Ő nekem az első és úgy érzem az igazi is, de lehetséges ez, hogy az első az igazi? A korombeli tiniknek is több barátjuk volt, mint 1. Én nem arra megyek h minél több pasim legyen, csak nem értem h hogyan lehet h az elsőnél ilyen boldog vagyok, ilyen sokáig.Így nincs tapasztalatom arról se h egyel talán el lehet-e valakit felejteni, akit ennyi ideig, ennyire szeretünk.

Szóval tapasztalatlannak és egyben boldognak érzem magam. Mit tegyek? Várjak és majd a sorsom eldönti? Vagy mi? Ti mit gondoltok?


2008. nov. 3. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy boldog vagy és ne problémázz azon, ha jó...vagy gondolkodj kevesebbet, vagy valami.

Komolyan, semmi bajod nincs, miért baj, ha nincs baj?

Nekem is megvan a pasim 1 éve 3 hónapja, nem látom a végét és még csak 17 vagyok...és örülök neki és boldog vagyok.

2008. nov. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy van egy jól működő párkapcsolatod. Teljesen normális ez. Nem kell vltoznod ugyanúgy csináljátok a dolgaitokat és majd eldől hogy meddig lesztek eggyüt. Lehet hogy már örökké. A párkapcsolatokba nem az a fontos hogy hány volt, hanem hogy milyen.
2008. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális,mi 2éve járunk.
2008. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hivjak ugy hogy elso szerelem! Szeress es vigyazz ra!
2008. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinálsz rosszul,örülj neki,hogy boldog vagy!Nekem az első kapcsolatom 4 évig tartott.
2008. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok:) Normális, örülj, vigyázz rá, élj a mának!:)
2008. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátom 15 évesen kezdett el járni egy 13 éves lánnyal. Ez még 1984-ben volt, azóta férj-feleség, és azóta is jól megvannak!
2008. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem 1 barátom VOLT és most is van egy,már majdnem 2 éve.Az első az nagyon kis gyerekes volt csak szájrapuszi volt.A mostaniba szerelmes vagyok és nem vágytam soha másra és remélem nem is fogok,és nem bánom h nem élek úgy mint a többi korombeli lány,akik csak azért jönnek össze pasikkal h egymás közt menők legyenek.Na én arra nem vágyom.Nekem így jó és szerintem ez "lenne" a normális.Amúgy 17 éves vagyok

Ilyenen ne töprengj nem éri meg.Gondolj bele h sok csaj soha nem volt még szerelmes még is már túl van 100 pasin.Nekik nem az számít.

2008. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
18vok picit több mint másfél évig voltam az első fiúmmal, kb 1 hónapja szakítottunk mert nem működött. Nem érzem,hogy kár lenne, hogy nem volt még 5-6 pasim, bár most nem akarom lekötni magam hosszú távra
2008. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Srapnel ***** válasza:
100%
Nem tudok sem törvényi, sem etikai előírást arra vonatkozólag, hogy hány kapcsolatodnak kellett volna lenned az életkor függvényében. Van, aki 1-gyel is boldog (van ilyen haverom, 30 éves férfi). Sajnos a Ti generációtok már számokban nézi a dolgot és ciki, ha tapasztalaltlan vagy. Hát, vagy erős vagy és nem foglalkozol az ilyen véleményekkel (a cikizők nagy részével egy idő után soha többé nem találkozol, utána meg felnőtt korban máshogy mennek az ilyesmik), vagy hát szakítasz, de ez utóbbit nem tartanám jó döntésnek. Élvezd, amíg jó, a többiek meg azt csinálnak, amit akarnak. Ha mások tiszteletére vágysz, érd el azt valami valós teljesítménnyel (tanulmányi verseny, sportteljesítmény, hobbi, stb.), ne azzal, hogy hány pasid volt. Tökmindegy. (29f)
2008. nov. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!