Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne így ennek értelme? 25f 28n

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne így ennek értelme? 25f 28n

Figyelt kérdés
Hosszú lesz. Kb 15 éves ismerettség, család-barát. Gyerekként minden nyáron együtt lógtunk kb 4-5 gyerek, már akkor tetszettünk egymásnak. Aztán ez elmúlt, évek teltek el, felnőttünk stb.. szinte alig-alig találkoztunk. Tavaly nyàron összehozott minket a sors egy összejövetelen, megint azt éreztem (nemtudom,hogy Ő mit) de vonzódtam hozzá. Nekem van 5 éve kapcsolatom ami nem túl jó sajnos(tudom lépni kell) de nem egyszerű, sok közös dolog köt minket össze. (Lakás,autó meg az eltöltött évek) gondoltam kiverem a fejemből a srácot akkor végleg.. ez ment is.. addig míg újra nem találkoztunk most több napon keresztül.. csók is volt és teljesen egymasra hangolódás.. azóta tartjuk a kapcsolatot viberen..viszont ő még gyerek úgy érzem, bulizás,haverok..alkalmi munkák amik ezt fedezik. Anyukájával él stb. Kb csak beszélgetünk, szerintem egyikünk se tudja mi legyen, nyilván tudja,hogy van párom ezért óvatos is. Létezik az hogy ha valakinek együtt kell lenniük azok együtt lesznek? Most csak az időzítés rossz és később újra visszakerül az életembe mint eddig?
2018. szept. 5. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Omg, szar a kapcsolatod? Akkor lépj és ne csald a párod, mert jelenleg azt csinálod!

Aztán lehet gondolkozni merre tovább...


Egyelőre csak a kifogásokat gyártod miért ne hagyd el a jelenlegi partnered...

2018. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

Első blikkre ami eszembe jutott. Ahhoz jön egy kis történet. Gyermek és fiatal korom 1/3a pici gyöngyszem falvakban telt nagyszülőknél. Dolgozni is kellett nem keveset de cserében kényeztettek is. Jöttek a barátok haverlányok is.16évesen belekerültem a falusi party társaság elitjébe . Hú nagyon gagyi falusi discoba jártunk,onnan mivel városi vagyok falusi haverok jöttek a városba fel hozzám bulizni programozni. Ezt azt időszakot a gyermek és fiatalkorom leggyönyörűbb éveinek tartom. Aztán főiskolára mentem. Mikorra visszajöttem már nem volt ebből semmi. Nagyiék megöregedtek,a barátok szétszéledtek.

Kérdező a te ìrásidból is az jön le amit én érzek...ezekkel az emlékekkel kapcsolatban. A pasi is sz idilli kép része,felruházod olyan tulajfonságokkal amik nincsennek is meg benne.

Szerintem a kapcsolat kiábrándulás lenne,sosem lesz semmi olyan szép mint régen.

2018. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!