Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly veszekedésre ad okot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly veszekedésre ad okot a párom barátja, de lehet, hogy én túlzom el. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom és legjobb barátja egy munkahelyen dolgoznak. A barát (családos ember) minden nőneműre rárepül, majd hosszasan ecseteli páromnak az együttléteket részletesen. Engem ez felettébb idegesít. Nyilván bármennyire is hűséges a párom azért egy egy szaftos sztori biztos megragad a fantáziájában, s nem tudhatom mikor próbálkozik be nála egy egy ilyen könnyűvérű csaj. Aggódom. Szerinte nem lehet hozzám őszinte és többet nem meséli inkább el... MEgkértem inkább mondja a kedves barátnak, hogy nem érdeklik a történetek... Persze ezt nem teszi, hiszen ki maradna ki az ilyen sztorikból... Szerintetek tényleg nem normális dolog, hogy engem zavarnak a barát munkahelyi kéjmeséi?

2018. szept. 5. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

Ha búza lenne, akkor félnék, hogy ettől megbúzul?

32/f

2018. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Bence_ ***** válasza:
30%

Te magadból indulsz ki, rád ezek szerint hatással van!

Izgalmasabb szexre vágysz?

2018. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Engem inkább az zavarna, hogy a párom miért barátkozik egy ilyen alja féreggel, aki rendszeresen csalja a nejét. Madarat tolláról...
2018. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

#3. Tehát Jézus legyen mindenki barátja.

32/f

2018. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Miert nem mondod meg Te a sajat velemenyedet a parod baratjanak egyszer? Ha a parod szivesen hallgatja, az az O dolga es nehogy mar Te mondd megneki, hogy kivel baratkozzon! Majd egyszer pont emiatt fog elhagyni/megcsalni.

Nekem is van baratnom, akivel ez a fo tema (O csalja a parjat es nem en), megsem jutna eszembe sohasem megcsalni a paromat!

2018. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Van olyan dolog, amit nem te akarsz meghatározni a párod életében? Mondjuk levegőt azt vehet magától, vagy ahhoz is az engedélyedet kell kérnie? Csak tudnám, hogy az ilyen féltékeny pichák miért csodálkoznak, amikor elhagyják őket...
2018. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Te egy munkatárs történeteire vagy féltékeny?? Gecc ez de sivár!
2018. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha a barátodnak van egy csepp esze is, akkor nem sokáig marad a barátod. Előbb-utóbb megunja a gondolatrendőrséget és úgy reptet téged, hogy öröm lesz nézni.
2018. szept. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oke. Tehát én vagyok a hisztis hárpia azért mert nem örülök hogy az összes kolléganőről tudja mire hány smsbol kapható? Tenyleg orulnom kellene annak a ténynek hogy ezek a mai 20eves kiscsajok analozassal lopjak be magukat a munkahelyükön a barát gatyájába majd a pasim tudatába? Tehát köztetek ez senkit nem zavarna és így van ez jol sőt teljesen hulye vagyok hogy megfordul a fejemben ezek után egy egy közös projekt eseten mondjuk egy vita után nem e ugrik bele a pasim a helyzetbe?
2018. szept. 6. 07:25
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Igen, teljesen hülye vagy, hiszen ez azt jelenti, hogy

1. vagy nem bízol abban, akiben bíznod kellene

2. vagy együtt vagy valakivel, aki nem megbízható.

Egyik nagyobb ostobaság, mint a másik.

2018. szept. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!