Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar ha mással látom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ha mással látom, de én nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

21/L


6 éve együtt vagyok a barátommal már az összeköltözést tervezzük.

Ez idő alatt kiismertük egymást, tényleg ő az akivel leélném az életem neki szeretnék gyerekeket szülni és senki miatt nem hagynám el őt!

De itt jön képpbe, az hogy van egy fiú munkatársam akivel jól kijövünk tudja, hogy mennyi ideje együtt vagyok a barátommal és néha olyan érzésem van mintha akarna tőlem valamit ( pl. ő azt mondta hogy sajnálja higy van barárom mert azt gondolta kialakulhatott volna köztünk valami erre nem válaszoltam és ő azt mondta hogy ne vegyem komolyan csak viccelt) én kedvelem őt, mert figyelmes, kedves, segítőkész de nem szeretnék tőle semmit, viszont ha megpróbálok nem beszélni vele vagy kicsit távolságot tartani tőle és mással látom akkor mindig rossz kedvem van és látom rajta, hogy ő sem érti mért vagyok távolságtartó. Tényleg nem vagyok szerelmes vagy valami hasonló ebben biztos vagyok mert ha akarna ő valamit tőlem én akkor sem hagynám el a barátomat.


Nem tudom mit tegyek, értelmes válaszokat megköszönném!


2018. szept. 5. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónapon belül ágyba fog vinni a srác.
2018. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy hasonló válaszokat kapok de ezzel nem megyek semmire. Köszönöm!
2018. szept. 5. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy, sérti az egódat, hogy nem szeret, kedvel annyira, hanem mást.
2018. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy egóista lány, senem olyan tipusú aki megcsalná a párját.

Megértem ha a leirtak alapján mindenkinek rossz vagyok a szemében de nem is magyarázkodom én csak tanácsokat szeretnék, hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2018. szept. 5. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az ego a válasz a kérdésedre, csak épp nem tudatos benned ez a dolog.

Azzal, hogy kimondta, akarna tőled többet ha szingli lennél, elkezdte tuningolni az egodat, ami jólesik a kis lelkednek, hogy még mindig vonzó vagy más férfiak számára is, stb. Amikor mással látod, akkor az jelenik meg a kis lelkedben, hogy mégse vagy olyan vonzó számára. Ennyi.

Csak nem tudatos.

2018. szept. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!