Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nincs visszaút ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs visszaút ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nyolc éve vagyunk házasok, az előtt hét évig jártunk, jól ismertük egymást már, és a páromnak jó állása is van, idáig soha nem veszekedtünk semmin, mindig mindent megbeszéltünk csendben, mindenünk meg volt, elégeted voltam a férjemmel, magammal, családdal, ezért mindég is irigyeltek a barátok, és nekem is jól eset, mert természetes volt, hogy nyugodtan, jólétben, csendben élünk, de most valami történt, valami miatt ideges lettem és mikor kérdezett valamit a férjem, én ráordítottam úgy válaszoltam, akkor csendben elment hazulról, ennek egy hete, én többször hívtam, mert nem tudtam hol van, a munka helyén kerestem, de letagadták, szülei, barátai azt mondták nem avatkoznak bele, és azóta az ügyvédje felhívott, hogy válik, ezt én nem tudom értelmezni, elég volt "egyetlen hiba" és mindennek vége, most itt maradtam két gyerekkel egyedül, mi lesz ez után, tényleg nincs visszaút már?
2018. szept. 5. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ott kezdődött a probléma köztetek, hogy kérdezett valamit és ráordítottál.

Miért akarsz visszautat egy olyan emberrel, aki ha jól értem nem hajlandó veled egy hete szóba állni és a gyerekeit sem keresi gondolom azóta?

2018. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem régóta gyülhetett benne, az, hogy rákiabáltál csak az utolsó csepp volt a pohárban. Ha nem reagál a hívásodra, akkor hagyd lenyugodni őt is, ha az ügyvédje megkeresett, hogy válni akar akkor sokmindent úgysem tudsz csinálni.

Ennek nem volt előjele azért? Az, hogy megbeszéltétek a problémákat csendben az azt jelenti, hogy a férjed is érvelt? Vagy te beszéltél s ő bólogatott? (Nem bántásból mondom, az én férjem olyan, hogy a megbeszélésnél én mondok ő meg bólogat, hogy minél hamarabb essünk túl rajta, majd benyögi, hogy persze, mert én vagyok a rossz-vagyis ő- s ezzel le van tudva, meg van beszélve, de látszik rajta, hogy gyűjti magában. Aztán utólag, rámzúdítja egy menetben ő is az egészet amit begyüjtött, szerencsére egyelőre jól kezeljük, de ez nem megbeszélés.)

2018. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mert az életemről, a gyerekeimről van szó, és már mindent megtennék, csak visszacsinálhatnám a dolgot, de nincs rá mód.
2018. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!