Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tűrnéd el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrnéd el, hogy a barátnőd keveset keres?

Figyelt kérdés

Meddig tűrnéd el,hogy a barátnőd, akivel már élettársak is vagytok kicsivel minimálbér alatt keres? Munka mellett tanul, így ez az állás optimális számára. Közel van, jó az időbeosztás csak éppenséggel pénzben keveset kap.

Így az albérlet fenntartásába, megélhetésbe maximum 25-30 ezret tud beleadni.

Nyüstölöm, hogy keressen olyan állást, amivel jobban keresne hiszen úgy mindkettőnknek jobb lenne, de azt mondja az iskola(egyetem, levelező) mellett nem találna jobbat, ha másik állása lenne, amivel jobban keresne otthagyná az egyetemet. Tényleg ennyire nehéz munka mellett tanulni vagy csak kifogás?


25/F



2018. szept. 5. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom, amikor összeköltöztél is tudtad, hogy még tanul és kb. mennyit fog tudni beleadni. Akkor minek költöztél vele össze? Szerinted majd egyetem mellett bevállal egy heti 40 órás teljes állást is, vagy mi? Örülj neki, hogy még erre is szakít időt és energiát a tanulás mellett és nem rajtad akar élősködni, basszus...
2018. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Én is így jártam a barátnőmmel, kitartottam öt évig, segítettem a tanulásban, jogot tanult, aztán mikor végzet elment egy évfolyamtársával, engem meg a melóst itt hagyott...
2018. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Azért egyetem mellett nem olyan egyszerű dolgozni is. Amikor összeköltöztetek többet keresett? Te ismered, hogy kesőbb amikor már a kezében lesz a diplomája akkor is így akar majd beszállni a közösbe vagy ez csak átmeneti.
2018. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Távoktatáson (majdnem olyan mint a levelező) tanulok, mellette heti 40 órát dolgozok, tehát teljes állásban, rendes fizuért. Ha nagyon nehéz szakon tanul, akkor lehet valóság alapja, de egyébként benne van az is hogy kifogás.
2018. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
14%
Minimálbérre vagyok lejelentve, 133 nettó, a fizuosztás után kereken egy héttel pedig megkapom kézbe a további 267 ezret. Egy idő után azért engem is zavarna, hogy megelégszik hónapok/évek óta a 110 ezres fizetésével. Tehát a fővárosban egyedül egy ilyen nevetséges fizetéssel képtelen fenntartani önmagát az ember és hát nekem is szemet szúrna idővel, hogy nincs előrelépés, s őkelme megelégszik a langyban.
2018. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Üdv a klubban. Ez az emancipáció, hogy a nő is dolgozik, de igazából nem sok értelme van. Keveset keres, mert nem mer váltani, cserébe mindig fáradt, én meg unatkozom mert nincs közös program emiatt és csinálhatom én a házimunkát amellett, hogy eltartom. Igen tudom: egy LÚZER vagyok.
2018. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem érdekel, hogy ki mennyit keres, nem ez alapján fogok párt választani. Engem csak az érdekel, hogy én mennyit keresek, az pedig bőven sok + saját tulajdonban lévő ingatlanban lakom, szóval nekem tökmind1, hogy egy lány mennyit keres, csak annyi a lényeg, hogy valamit csináljon és ne tőlem várja, hogy eltartsam, illetve várhatja, de tőlem aztán hiába.
2018. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
A munka mellett tanulás nem egységesen nehéz. Többmindentől függ. Pl.milyen szakon tanul, milyen az agyi kapacitása, milyen a tanulási technikája, mennyire tudja jól beosztani az idejét, milyen általános fizikai állapotban van az illető. Elméletileg ha valaki eljut a felsőoktatásig, van tanulási rutinja. Viszont egy fiatal nőnél elképzelhető, hogy nem jól osztja be az idejét, nem elég fegyelmezett, és ezért nehezebben megy a tanulás. Szerintem ne nyüstöld a barátnődet. Azzal csak azt erősíted benne, hogy ő nem elég jó neked.Inkább biztasd, milyen fantasztikus nő, hogy tanul, dolgozik, háztartást vezet. Ha felturbózod az önbizalmát, bátrabban fog új lehetőségekbe belevágni.
2018. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Van akinek könnyen megy munka mellett az egyetem, van akinek nem. Én két évet húztam le teljes állás mellett az egyetemből, a végére annyira kikészültem, hogy felborult a hormonrendszerem és megbetegedtem. Még két év kellett, hogy rendbe jöjjjek. Igaza van a barátnődnek, ha nem bírja, akkor egy laza munka elég amíg nem végez. 26/N
2018. szept. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%

Még mielőtt rápillantottam a válaszokra, tudtam, hogy mit fogok itt találni:

- nőket, akik a barátnőd mellett állnak és akik szerint te vagy a hülye, hogy nem tiszteled azért, mert szegényke belegebed a tanulásba meg a munkába meg a háztartásba stb. és rögtön leszavazzák a férfiak válaszát

- férfiakat, akik ide is be tudják írni a "minden nő egy pénzéhes qrva" szöveget, leírva a saját történetüket ahogy átvágta őket egy picha és arra biztatnak, vágd ki a csajt

Szerintem valahol a kettő közt van az igazság, tényleg nehéz tanulni munka mellett, de nem megoldhatatlan. Viszont tényleg nevetséges, hogy mennyivel száll bele a közös költségeitekbe. Levelező mellett rengetegen dolgoznak főállásban, rendes fizetésért, akár 1 óra távolságra a munkahelyüktől, így elég fura az ő hozzáállása a dolgokhoz. Kicsit fiatal vagy még ahhoz, hogy eltarts valakit. De a te hibád is, mert tudtad, hogy alig keres, ennek ellenére összeköltöztél vele. Most igazából 2 választásod van, vagy tűröd ami van és talicskázod bele a pénzt, vagy szétköltöztök addig, ameddig nem végzi el a sulit. Sztem kb. mindkettő a kapcsolat végét jelenti.

2018. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!