Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálja a bátyám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja a bátyám?

Figyelt kérdés
Együtt volt egy szép, kedves, normális lánnyal, aki nagyon szerette a bátyámat, de szakítottak, mert a bátyám nem bírt a vérével és flörtölgetett minden jött ment csajjal. Ezt én sem néztem volna jó szemmel. De újra összefújta az élet őket és úgy volt megpróbálják újra a kapcsolatot, megbeszélték a szabályokat, hogy ki mit vár el a másiktól a jövőben. Erre mondta bátyám, hogy úristen nagyon boldog, mert csak buta lányokat talált társkeresőkön és velük nem tudott mit kezdeni. Majd a bátyám lebukott a barátnője előtt, mert randizni ment egy ilyen buta társkeresős csajjal, tényleg eléggé egyszerűnek tűnik és nem szebb a barátnőjénél. Teljesen kiakadtam rá, hogy másodszor is elrontotta, pedig együtt tervezték a jövőjüket. Ötleteket, tippeket várok , hogy vajon ilyenkor mi játszódik le egy férfi fejében.
2018. szept. 5. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

A fèrfiak olyanok mint a halak...

A farkuk irányitja öket...

2018. szept. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy remek kérdés.

Elvileg az ember nem teljesen monogám.

Viszont ha nekem van egy társam, akkor nem randizgatok mással. Ha erre van igényem, akkor nem jo a kapcsolat. Vagy javitok rajta vagy kilepek belöle, max utána keresek új pasast

2018. szept. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!