Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vessek veget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evvi1111 kérdése:

Szerintetek vessek veget a kapcsolatnak vagy probaljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
Lassan 3 eve egyutt vagyunk es mondhatni tokeletes a parkapcsolatunk. Par hete azonban ratalaltam regi chatelesekre, meg a kapcsolatunk elso eveibre teheto. Nem volt semmi komoly, de megis. Nagyon zavar, mert azt gondoltam a kapcsolatunk tiszta.Nem volt semmi megcsalas szerintem, mindig ereztem a szerelmet felole.
2018. szept. 6. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Istenem.... ha nincs baj akkor csinálunk igaz?

pfff.... ennyire unatkozol nyuszifül?

2018. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
"meg a kapcsolatunk elso eveibre teheto." - azok most vannak.
2018. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%

Miért kell kutakodni?

Felejtsd el inkább

2018. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

*mondhatni tokeletes a parkapcsolatunk


Tökéletes kapcsolatba az embernek nincs szüksége feltúrni más emailjét és chatjét.Nem kutakodik az ember.

2018. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a párkapcsolatotok nem tökéletes. Amúgy sincs tökéletes párkapcsolat.

De milyen csetelések voltak ezek? Nem mindegy, hogy Mariskával flörtölt nyíltan vagy az anyukájától kért sütireceptet.

2018. szept. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Itt senkit nem érdekel, hogy chatelést talált :'D az a lényeg, hogy kutakodott. Igen. Itt az emberek szerint, most felejtsd el, 10 év múlva megint kapd azon, hogy chatelget, és hagyd ott akkor. Az a 10 kidobott év meg megy Tupacnek.
2018. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem tökéletes kapcsolat, ahogy már azt leírták. Te kutakodsz, ami azt jelenti, nincs meg a bizalom. Ő más csajokkal foglalkozik, ami azt jelenti, nincs meg a hűség. Enélkül a két dolog nélkül mondhatni nagyon szar a párkapcsolatotok.


Egyébként tényleg érdekes, hogy a kapcsolatotok első éveire tehető az, amikor chatelgetett, ezek szerint 3-ból 2 évig a pofádba hazudott. Szép :D

2018. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!