Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Tavkapcsolatban elunk, hetvegeket egyutt toltjuk.


Neha ugy erzem, O az igazi de amikor nem jon ossze a talalkozo es eltelik 2 het, megkerdojelezodnek bennem az erzesek.


De ugy teljesen, hogy egyaltalan szeretem-e , mert annyira nagyon nem hianyzik.. viszont amikor konfliktus van koztunk es arra gondolok, hogy szakitanek, rossz erzes tolt el es rajovok hogy nem akarom elvesziteni..


2018. szept. 6. 09:00
 1/7 A kérdező kommentje:
En vagyok a ferfi fel.
2018. szept. 6. 09:00
 2/7 anonim ***** válasza:

*de amikor nem jon ossze a talalkozo es eltelik 2 het, megkerdojelezodnek bennem az erzesek.

*mert annyira nagyon nem hianyzik.



Nem szereted. Ha szeretnéd, teljesen másképpen éreznél.

2018. szept. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy nem teszel fel ilyen kerdest.
2018. szept. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ha szakitanek vele, nagyon hianyozna es megindulna bennem egy olyan erzes, ami biztosan csak akkor johet elo, ha szeretem.. Ez biztos.


Mi tevo legyek?

2018. szept. 6. 09:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdés az inkább, hogy milyen indokokkal maradnak el? Úgy érzed azok az indokok mondvacsináltak és nem érzed, hogy fontos lennél?

Amikor külön vagytok mennyit kommunikáltok?


29n

2018. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Irtam egy uzenetet neked!


Koszonom valaszodat elore is :)

2018. szept. 6. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egy érzés. Ha törekszel rá, hogy találkozz vele és nem kifogásokat keresel, hogy miért nem szeretnél vele találkozni, akkor szereted. Amikor együtt vagytok hétvégén, akkor minőségi időt töltötök együtt és jól érzed magad vele vagy csak elvagy vele? Miből erednek a konfliktusok köztetek? Nem lehetsz kapcsolatfüggő? 30+N
2018. szept. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!