Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem vele, és azóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem vele, és azóta folyamatosan attól félek, hogy elhagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég ért véget egy 4 éves, meglehetősen mérgező kapcsolatom, amiből jó nagy sérülésekkel jöttem ki. Most, nem egészen 1 hónappal utána másik barátom van, és egyszerűen rettegek, hogy ő is elhagy, ha magamat adom. Néha úgy érzem, már most megunt, állandóan rettegek ha itthon vagyok egyedül, hogy tutira azon gondolkozik, hogy el fog hagyni, be fogok kattanni. Most nem találkozunk pár napig, és már attól félek, ez is csak azért van, mert már nem érdeklem, el akar távolodni tőlem. Mit csináljak ezekkel a gondolatokkal? Az őrületbe kergetem saját magam.
2018. szept. 6. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az előző kapcsolatból való sérüléseket ráhúzod a mostanira.

Szerintem egy pszichológus segíthetne neked.

Illetve azt is átgondolhatnád, hogy nem-e volt korai új kapcsolatot kezdeni 1 hónappal azután, hogy kiléptél egy hosszúból.

Szereted a párod, vagy csak félsz egyedül lenni?

Többek közt ebben is segítene a pszichológus.



29n

2018. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus tud ezen segíteni, a gyk közössége kevésbé.
2018. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Az exem(ffi) volt ilyen, és szerintem ennek a felfogásnak volt köszönhető, hogy bevonzotta a jövőt.Hiába próbáltam erősíteni, nyugtatni ez ügyben, állandóan ezt mondogatta nekem.

Mert amitől félsz, nagyon félsz, az bekövetkezik.

2018. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

3+


*egyszerűen rettegek, hogy ő is elhagy, ha magamat adom.


Az viszont nagyon nagy gond, ha nem magadat adod az első pillanattól kezdve, akár milyen is vagy. Mert igy csak egy szinielőadás alapján van melletted. De nem azért aki te vagy. Önmagad.

2018. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi ló esete a tiéd, ha azt nézzük, hogy milyen az a kapcsolat, ami túl korán jött az előzőhöz képest. Te azt még nem dolgoztad fel normálisan, igy tényleg el fog hagyni a pasid.
2018. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Korai volt belelépni egy ùj kapcsolatba...

Elöször bekelett volna gyògyitanod a sebeidet az exed után eljárni bulizni... Végig gondolni ki mit rontott el.. Miben vagy hibás ès változtatni hogy a következö kapcsolatba ne kövesd el ugyanazokat a hibákat...


Ùjbòl megkelett volna ismerni önmagad... 4 év alatt az ember sokat változik...


De mivel egyböl ùj kapcsolatba ugrottál ez nem lesz hosszù életü szerintem..


28/N

2018. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3+ *Néha úgy érzem, már most megunt, állandóan rettegek ha itthon vagyok egyedül, hogy tutira azon gondolkozik, hogy el fog hagyni, be fogok kattanni. Most nem találkozunk pár napig, és már attól félek, ez is csak azért van, mert már nem érdeklem, el akar távolodni tőlem.


Mint ha a másolata lennél az exemnek..

2018. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

4 éves kapcsolat után egy hónappal új kapcsolat?

Az ilyesminek sosincs jó vége..

2018. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!