Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes ezt folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes ezt folytatni?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a barátnőmmel,együtt élünk és minden jó indulatom ellenére szinte semmi jót nem kapok tőle vissza. Azokat a dolgokat csinálja meg itthon (főzés,takarítás stb.) amit mindenkinek megcsinált meg szereti is csinálni. Azon felül semmilyen jót nem látok a kapcsolatunkba már egy ideje. Állandóan hazudozik mindenben de abban is ami jelentéktelen meg abban is amit nem is kérdezek és magától mondja. Szülei is ezért nem tartják vele a kapcsolatot mert velük is ezt csinálta és kikészítette őket. Én adtam neki egy utolsó esélyt de egy hónapig se tudja tartani az ígéretét mert állandó jelleggel hazudozik újra mindenben szinte. Anyagilag teljesen lenullázott mert mindig előadta hogy mennyit fog keresni következő hónapba és nyugodtan menjünk ide oda majd ő most befizeti a csekkeket vagy ő állja ezt meg azt. Persze valamiért mindig kevesebb lett sokkal a fizetése,mellette állandó jelleggel próbált engem meglopni amik ki is derültek és most jelenleg ott tartunk hogy azt se tudja megadni amivel nekem tartozik,nekem miatta nincs szinte egy forintom se,ha kap fizetést akkor egy veszekedésnél fogja a pénzét és elmegy mert az az ő fizetése. Nyílván ez nagy részben nekem is köszönhető hogy idáig eljutottunk mert nem dobtam ki,de a szülei is tőlem vártak egyfajta segítséget hogy hátha majd én helyre tudom tenni vagy rám majd hallgat.Hogy kicsit érezhetőbb legyen hogy milyen lopásról meg pénzekről van szó,leírok 1-2 példát. A születésnapomra vagy keresztelőmre kapott ékszereket ellopta és eladta aranyfelvásárlónak,ha mentünk valahova és nem tudtam eltenni a pénzt mert féltem hogy kiesik a zsebemből akkor megkértem tegye el a tárcájába,persze onnan is megcsappant állandó jelleggel. Elvittem külföldre,ahogy hazaértünk első dolga az volt hogy a valutámat valahogy lenyúlja és beváltotta forintba meg stb.. Nagyságrendileg mióta vele vagyok egy 5 millió forintom ment el a hazugságaira hogy majd következő hónapba lesz fizetése és majd ő befizeti ezt meg azt meg bevásárol,meg a lopásai, így a kettőből hogy kb én tartom el és még lopkod is. Az ilyet meglehet valahogy változtatni vagy teljesen pszichológiai eset és mindegy ki van mellette ugyan ezt megcsinálja? 25/F
2018. szept. 6. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kb. 11 és fél hónappal ezelőttig. Te hol hagytad az agyad, hogy egyáltalán még felmerül benned az az opció, hogy tovább szenvedj ezzel a hazug alja tolvaj lotyóval? Nem gondolod komolyan, hogy valaha meg tudod változtatni, ez nem így működik.
2018. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

pszichés és rendőrségi eset.

tedd ki! magad érdekében!

2018. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, nem, ezta hölgyet azonnal pattintsd ki az életedből... szerintem jelzésértékű, hogy a szülei se viselik el, hogy notorikus hazudozó (szerintem valahol szégyellik is, hogy hogy sikerült egy ilyen nőt kinevelniük...). Le is lak érzelmileg, anyagilag, kisemmiz, élősködik rajtad.

Épp ideje lesz, hogy elengedd az útjára, hogy esetleg vállalja is tetteinek következményeit: pl azt, hogy egyedül marad és szembe kell néznie, hogy milyen aljas személyiség is valójában. (kár menteni, AZ!)


De ez nem a te dolgod! Nem vagy az apja, sem a gyámja, hogy te megmentsd. Szüleitől sem értem, miért várták, hogy majd te észhez téríted. Rádtolták a felelősséget kb.


Annyi normálisabb nő van, aki nem lopkod, nem hazudik és ugyanúgy főz/mos/takarít. Minek pazarlod rá az erőforrásaid?!



27/N

2018. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy Jesabel(akár ffi, akár nő). Fogadjunk hogy jósókhoz jár és mágiáztat, arra megy el a pénze, és azért lop...ismerek ilyen nőt.
2018. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen tedd ki. Fog cirkuszolni, de te csak nyerni fogsz azzal, ha megszabadulsz tőle.
2018. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dobtad még ki???
2018. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még 100ftal se szeretek tartozni, senkinek..
2018. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

TE biztos nem fogod megváltoztatni. Ő magáól biztos nem fog megváltozni.


Illetev igen, súlyos pszichológiai eset, el kéne mennie és járni legalább 1 év piszchoterápiára, és HA ő is akar vátloztatni magán, akkor lehetne eredménye. De másképp felejtsd el, most jóindulatból mondom.


Miért nem keresel egy normális lányt? Ő pedig tegye rendbe magát, ez nem a te feladatod. Jelezd neki, hogy súlyos amit csinál és hogy le szokjon erről menjen szakemberhez. (Bár itt jegyzem meg, hogy a pszichológus is alsó hangon 10-12 rugónál kezdődik/alkalom, és ez még csaka belépő küszöb, van drágább is, ergo gondolom amúgy sem fog eljárni, ha amúgy sincs pénze..)


Hagyd ott, a magad érdekében. Gondolom nem iylen embert képzelsz el magad mellett, meg később a gyerekeid anyjnak, feleségnek. A hazudozás is lehet kényszeres, de ha tényleg durván tolja magától is, akár valamiylen szeméyiségzavara is lehet. Na ezt nem fogja kikezelni és a hazudozásról sem szokik le.

2018. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*Utolsó vagyok

Az utolsó sorokat azért írtam, mert nekemis volt egy iylen jó barátom, tényleg kedveltem, de ő is kényszeres hazudozó volt. A kényszeres hazudozás pedig sokszor valmilyen másik pszichés "betegség" együttjárója, ritka, hogy önmagában legyen valaki kéynszeres hazudozó. Ilyen például a nárcisztikus személyiségzavar is tipikusan.


Ez sajnso egy eltorzult személyiség, és szeretem ezt a barátomat, de kapcsoltba soha abüdös életbe nem lennék vele. (Pedig anno még vonzódtam is hozzá és nagyon nehéz volt kizárni az életemből, de ismertem nagyon jól és így volt a jó)

2018. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen,járt jósnőhöz is,meg ilyen telefonos hülyeség ami a tvből jósol de azzal tudtommal felhagyott egy ideje. Most legutóbb 3-4 napja,hozzáteszem nem kérdeztem tőle egy mukkot se,előadta hogy megy interjúra egy nőhöz egy helyre,már a munkánál is valami nem stimmelt mert össze vissza beszélt hogy most melyik munka,de mire hazajött elkezdte a mesét hogy a nővel mit beszéltek stb.. Majd a végén addig facsartam nála a témát amíg kiderült hogy az a nő igazából pasi volt meg valami tök másik munkahely. Hozzáteszem azt is hogy már ez a 4.munkahely ami őt "átverte,csődbe ment,stb" amit ott hagy valami jelleggel. Én akár hogy próbálok segíteni az összes energiám elviszi az hogy az örökös hazugságokat nyomozgassam vagy hallgassam a zavarosabbnál zavarosabb sztorikat.
2018. szept. 6. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!