Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujhelyi Kristof Gupp kérdése:

Nem tudom mihez kezdjek, szeretem. Mi tevő legyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok dolgozok. A barátnőm 17eves ő meg tanul. Lassan 2 éve vagyunk együtt. Tavaly pont ugyan ilyenkor nyár vége , szeptember elején szakított velem. Mert képbe került egy másik srác. És hat azt mondja nem miatta de szakított velem, és rá pár óra már azzal a fiúval csokolozott egy házibuliba. Nekem ő az első szerelmem, ő vele volt minden először. Ezek ellenére küzdöttem érte egy honapot hülyét csináltam magamból állandóan. De feladtam. És akkor rá jött amikor már lett volna más hogy meg is kelek neki és össze jottunk. Fel évig semmi baj nem volt. Most agusztusba ismét szoba került egy fiú. De a tavalyival ellentétbe. Hanyagol, nem foglakozik velem, titokba eljarkal vele, ami minden kiderul persze. És hat vezsekedes állandóan. Mára már ott tartunk higy hallottam olyan dolgokat higy bent a munkahelyen ahol dolgozott be járkált hozza minden nap fogdosta, olelgette. Volt hogy inkább plusz napokat kert higy vele lehessen velem ellentétbe. Nagyon szeretem öt és úgy hogy mindent tudok azok ellenére is ott vagyok és próbálom ezt az egeszet. De állandóan időt akar, szakítani akar de nem mondja ki végleg soha. Én meg egyszerűen nem tudom azt mondani hogy vége mert iszonyatos az erzes amikor mással lattam és mással volt. És most is ez lesz a vége mással . És egyszerűen nem tudom ki zárni az életemből. Folyamatosan rajta kattogok mert nekem hiányzik, miközben mással van... egyszerűen nem tudom mit tegyek higy meg változzon a véleménye és engem akarjon. Szeretem öt. De ő neki más jön be nem az akivel 2eve együtt van.
2018. szept. 6. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél végre! tökös és dobd ki Te!
2018. szept. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hanyagol, nem foglakozik veled, megcsal, veszekszik, hazudik. Elárulnád mit szeretsz egy ilyen emberi hulladékon?

Ideje szépen félretenni az érzelmeid, sokkal kevesebb szenvedéssel fog járni lezárni ezt a kapcsolatot, mint addig szenvedni benne, amíg ő nem dob ki megint valaki másért. Ébresztő!

2018. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te egy idióta vagy, fiúnak sem neveznélek. A barátnődet meg dobd ki a szemetesbe, aztán ugroj be mellé, ott a helyetek.
2018. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De ismerős vagy te nekem...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..

Ja. hát igen,amúgy válaszolva erre a f*sra,egy idióta vagy,és sokan azt fogják mondani,hogy szakíts vele,dobd,én nem mondok semmit,én csak annyit..hogy szenvedj,az ilyen ember senkire nem fog hallgatni,de ne aggódj majd megtanulod.hogy mi a jó,és a rossz. :D

2018. szept. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ő még gyerek volt mikor összejöttetek, de komolyan te meg még mindig gyerek vagy a felfogásod legalábbis az.

Hagy a fenébe, nem is értem mit szeretsz még rajta?!

2018. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd, ha esetleg valamikor kieli magat, megallapodik. ESETLEG! Miert nem kuldod el a vereres busba es forditasz hatat egy ilyen nonek, aki annyit nem erdemel, hogy gondolj ra. Miattad nem fog megvaltozni, csak porazon tart, ezert lepned kellene azonnal, es keresni egy normalis lanyt, de inkabb not.

33F

2018. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lényegében egy 15 éves gyerekkel jöttél össze. Gondolhattad hogy nem fogja magát lekötni melletted. Az ilyen korosztálynak még mikor ki tetszik mikor kibe szerelmesek. Nem fogod tudni őt megváltoztatni. Neked pedig bármilyen tanácsot is adnak itt semmit nem fogsz megfogadni mert nem akarod őt elhagyni. Pedig máshogy ennek nincs értelme csak ha végleg kizárod az életedből.
2018. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!