Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már távkapcsolatod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már távkapcsolatod? Hogyan működött?

Figyelt kérdés

Milyen messze voltatok egymástól?

Iskola vagy munka miatt voltatok egymástól távol?



2018. szept. 6. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt. Par ezer kilometer, egy atszallasos repulout. Azert voltunk messze egymastol, mert eleve ket kulon orszagban eltunk.
2018. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt. Nem működött. Kb 150 km volt közöttünk. Munka és suli miatt. Olyan buktatók voltak, mit hogy ő állandóan bulizni akart a haverokkal hétvégén mikor végre tudtunk volna találkozni, de mellette folyamatosan féltékenykedett. Érdekes káosz volt az egész. Egy évig húztuk aztán szakítottunk.
2018. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. 80km volt csak köztünk de ő soha nem volt hajlandó utazni értem a betegségei miatt. Mindig én mentem. Mikor nem találkoztunk akkor mindig vita volt állandóan fontosabbak voltak a gépes játékai meg mindig én voltam a hibás ha fájt a nyaka mert hogy miattam kell a facebook-on fent lennie azért fáj. Holott többségében este beszéltünk. Na mindegy szerencsére vége lett.
2018. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

+200km

Amikor nem voltunk együtt a korábbi csalódásait rám vetítette ki: féltékenységi rohamok, stb... Az összes rossz amit egy fél megtehet a másikkal, azt ő megtette...

Örülök, hogy megszabadultam tőle.

2018. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most van, igaz, hogy csak 30 km közöttünk a távolság. Igazából munka miatt vagyunk távol, no meg nekem vannak gyermekeim, neki meg nincsenek, ezért így munka után könnyebben tud pihenni. Még működik, de nehezen viselem, hogy van kimaradó hétvége és mindig ő talál kifogást, hogy épp miért nem ér rá. Sőt mostanában a napi 2 óra telefon is lecsökkent kb. napi 10 percre 3 részletben. Szóval nem tudom, hogy meddig fog működni, mivel nekem több igényem lenne, legalább úgy, mint az elején.
2018. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt.

Azt hittem, hogy jól.

Igazából 2 év alatt megcsalt vagy 5 férfival.

Sajnos ez van.

2018. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg van. 1 éve tart, kb 1500 km a távolság köztünk. Ő kapott ott egy jó lehetőséget, és az a terv, hogy ha befejeztem a sulit, utánamegyek én is (remélhetőleg fél év múlva).

Szerintem a helyzethez képest jól működik, megtanultuk kezelni a távolságot, és a találkozások ritkaságát. Szerencsére meg tudjuk oldani úgy, hogy kb másfél havonta találkozzunk 3-7 napra. Ilyenkor sok időt töltünk együtt, feltöltődünk, és ez segít átvészelni a következő alkalomig. Eddig talán mindig úgy volt, hogy legkésőbb az aktuális találkozásunkkor megbeszéltük (lefoglaltuk a repjegyet) a következőre, így mindig tudjuk, mit kell várni. Illetve az is segít, hogy van egy belátható időtáv, amikor vége szakad ennek, és összeköltözhetünk, addig pedig tervezgetjük milyen lesz majd akkor.

2018. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt. 10 hónapig voltunk együtt. Nàlunk nem működött. Az expasim àllandóan féltékenykedett beteges szinten kb mindenkire aki él és mozog. Emiatt sok volt a veszekedés, balhézott ha elmentem otthonról baràtnőkkel, ha fiú osztàlytàrsaimnak köszöntem màr arra is ugrott. Mikor elegem lett ebből és közöltem hogy szakítok, mert nem bírom tovàbb, elszàllt az agya és felpofozott, mondvàn őt egy csaj nem hagyhatja el. Mikor összeszedtem magam, visszaütöttem. Akkor még volt egy nagy veszekedès, fenyegetőzött stb. De elhagytam. Nem tudom hàny km lehe BP Szeged tàvolsàg, 2-3 hetente tudtunk talàlkozni. Abban az évben érettségiztünk szóval sokat kellett tanulni...Aztàn én a csalàdommal még messzebbre költöztem, plusz 30 km, ezzel is baja volt, hogy biztos a szomszéd sràcok akarnak tőlem valamit. 32N
2018. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

120km es suli valaszt el minket

18/L

2018. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!