Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen következményei lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei lehetnek annak, ha a volt barátom legjobb barátjával jövök össze?

Figyelt kérdés
Szakítottunk nemrég a barátommal. Ő volt az a fiú, akit ha megláttam megdobbant a szivem, mert ő az a fiú, aki külsőleg elsőre "megfogott" engem, és jó volt vele, de keveset tudtunk együtt lenni és szakítottunk, és haragban váltunk el. Most pedig a legjobb barátja (én úgy tudom, ő a legjobb barátja) szeretne velem összejönni. Ő is nagyon jó fej, és tetszik is. Nem tudom mit tegyek, én szeretném vele megpróbálni, de szerintem ez hülyén veszi ki magát.
2008. nov. 3. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Hát akkor aza fiu, nem igazi barátja a volt barátodnak, ha az lenne nem akarna veled összejönni. Szerintem jobb ha kimaradsz ebből, a volt barátodat még jobban megbántanád, és tönkretennél egy "barátságot".
2008. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ... saját példámat elmondanám ezáltal hátha dönteni tudsz...Jelen pillanatban az ex barátom egyik barátjával (nem a legjobb barátja, de haverja) vagyok...

Mondjuk ez kicsit bonyolultabb ennél, nem szerettem a régi páromat, undoritó volt ahogy viselkedni akart egy hónap alatt, megelégeltem szakitottunk...eltelt egy hónap és összejöttem az egyik haverjával(jelenleg is a párom)...igazán szeretjük egymást, már több mint egy éve együtt vagyunk...a barátságuknak vége van, amit nem is bánok, mert egy undoritó alak volt a volt barátom...szóval azt mondom Neked mérlegelj, ha nem akarod megbántani a volt párodat, és nem akarod hogy a barátságuk tönkremenjen akkor válassz valaki mást...

HAbár erre is van ellenpéldám, mert a párom tetszett a legjobb barátnőmnek, miután öszejöttünk két hónap múlva megtudtuk beszélni, rájöttünk nem érdemes emiatt felrugni a barátságot, igy is fellehet fogni.

Remélem sikerül döntened, üdv

2008. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Srapnel ***** válasza:
Miért is kell összejönni valakivel, aki jó fej és tetszik? Ha nem érted a kérdésemet: Az utcán járkálva rengeteg nőt látok, aki tetszik, meg ismerek is sok embert, aki jó fej, de attól még nem KELL járnom velük. Majd ha többről van szó mindkettőtök részéről, akkor lehet ilyesmin gondolkodni. (29f)
2008. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jartam hasonlo cipoben, az eredmenye egy masfel eves kapcsolat lett, es ket srac, aki utalta egymast.
2008. nov. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!