Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret még egyáltalán?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel már több mint 1 éve együtt vagyunk. Külföldi munkám alatt jöttem össze vele és együtt is maradtunk. Én évente 10 hónapot szoktam külföldön tölteni és együtt is dolgozunk. Most fogunk összeköltözni, de valahogy úgy érzem már csak megszokásból vagyunk együtt. Én őrülten szerelmes vagyok bele, de ő már valahogy nem olyan mint a kapcsolat elején. Már ritkán bújik hozzám, csak akkor mondja, hogy szeret ha én mondom ki előre, hogy szeretem. Már nincsenek a jó reggelt drágám üzenetek csak simán jó reggelt. Most egyedül él albérletbe én meg itthon tartózkodom szabadságon 3 hete. Mostanság eltünik sok időre messengeről, egy szavakkal válaszol üzeneteimre azt is késve hiába elérhető. Ismerem a szokásait és valahogy most máshogy csinál mindent. Ritkán mondja, hogy szeret meg vár visszafele, hogy össze költözzhessünk, de valahogy azt érzem mintha lenne valami testi kapcsolata valakivel amig én szabin vagyok. A csajom nem az a minden férfi utánna fordul alkatt, de az én szívem elrabolta. De folyamat azt érzem mintha lenne valami eltitkolt esti kapcsolata mikor én nem vagyok vele. 4 havonta jövök haza 2 hét pihenőkre. Amíg vele vagyok szem előtt van mindig, de valahogy azt érzem már nincs meg az a tűz mint a kapcsolatunk elején. Ilyenkor most mi a tehendő? Ha rákérdek hogy van valakije akkor azt vágja a fejemhez, hogy minek nézem őt valami rongyos k**nak meg hogy neki nem kell senki se. Meg ha egyszer úgy alakul, hogy én nem leszek akkor nem lesz utánam más.

2018. szept. 6. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Ennek a nőnek van valakije. Jól érzed. Hazudik neked.
2018. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy csak túlagyalod a hormonom lecsengését. Eleve szorongsz a távolság miatt, amikor nem tudod szemmel tartani és beképzelsz mindenfélét. Azt biztosan jól érzed, hogy a nagy lángolás elmúlt, de a többi csak a félelmed szerintem.
2018. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!