Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert bunkó egy érett fétfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert bunkó egy érett fétfi szakítás után?

Figyelt kérdés

Szerettem, de szakítottam a barátommal, mert komolytalan tervei voltak velem kapcsolatban. Békében váltunk el, megbeszéltük a dolgokat, most pár hét elteltével, meg van győződve arról, hogy biztos pasim van, és amiatt tettem, csak mert élem az életem, és elmentem kikapcsolódni egy helye a barátnőmmel,aki nincs rajta a képen. Ebből az lett, hogy teljesen más véleménye van rólam, mint előtte, meghazudtól emberileg, és elkönyvelt kb valami ri***ak. Miert van ez?? Pedig szeretetben váltunk el. Ha nem akarta ő sem igazan folytatni már a kapcsolatot, miért nézeget, és alkot rólam hazugsagot?

Azóta "bosszúból" elkezdett csajozni, mivel meggyőződése, hogy én más pasi miatt vetettem ennek véget, holott, amikor ezt kimondtam, elmondtam az okait.

Engem ez bánt, mert nem ártottam neki soha, és mindig arról beszélt, milyen jó ember vagyok.



2018. szept. 8. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
'érett'
2018. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy érett férfi nem bunkó a szakítás után. Az a személy, aki csak játszotta, hogy érett, nos, ő lehet bunkó. A felnőttet ne téveszd össze a megnőttel.
2018. szept. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Te tudod az igazat? Akkor mit agonizálsz rajta? Az hogy ki mit gondol, az az ő baja. Rágalmazni valakit a legkönnyebb.

Ha pedig neked van igazad, akkor meg le fog peregni rólad.

Ha valaki rágódna rajta, hogy ki mit hazudozik róla, vagy mivel rágalmazza, akkor szerintem sose lenne belőle ember.

2018. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Szeretni, és szakítani az olyasmi mint dugni a szüzességért?
2018. szept. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szakítottatok. Az azt jenenti hogy nincs közötök egymáshoz. Vagy mégis?

Mit érdekel ha nem vagytok együtt?

2018. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert nem haraggal váltunk el, és érdekelt, hogy mi váltja ki ezt egy emberből..
2018. szept. 9. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt h nem vagy vele, majd az idő begyógyít...
2020. márc. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!