Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi ideig őriztétek a tárgyi emlékeket?

Figyelt kérdés

Úgy értem mennyi idő után tudtátok kitörölni a fényképeket, kidobni az ajándékokat, leveleket, törölni emaileket, sms-eket...?

Hosszabb kapcsolatra gondolok, kb. 1 év felett.


2010. jún. 22. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A volt csajom levágott feje,még most is itt van a mélyhűtőmben.
2010. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

másfél évig jártam anno sok éve valakivel, de nem dobtam ki az emlékeket, hanem eltettem őket szinte azonnal egy amolyan cipős dobozba és eltettem a szekrény méylére...

nem hinném, hogy ki kellene dobni az emlékeket...vicces lesz nagyi korban elővenni őket, vagy majd akkor kidobni örökre

26/l

2010. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi egy évig voltunk együtt a páromma, kórházba kerültem, Ő meg otthagyott, mert Neki így nem kellettem....:( Két hétre rá hazamentem és első dolgom volt az, hogy mindent elégessek és kitöröljek.
2010. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az emaileket le lehet menteni egy cdre meg a fényképeket is..

utána meg töröld a gépről

2010. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem dobnám ki őket.. eltenném őket valahova, ahol nemlátom.. kitudja, lehet egynap még hiányoznának az emlékek :).. és az emlékezetedből kitörölni úgysem tudod őket, bárhogy is próbálkozol..
2010. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ez amugy sokmindentől függ. Engem a volt barátnőm megcsalt a legjobb barátommal és utánna még össze is jöttek. Itt nem volt kérdés, minden a kukábn landolt, a düh nagyon sokat beletesz és persze az utálat amit ilyenkor érez az ember. De ha hosszú kapcsolat után mindketten ugy érzitek, hogy nem megy és békében elváltok, akkor mindenképp érdemes megtartani, elrakni, mert szép emlékeket idézhetnek:)
2010. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mindent dobok, amit csnedültek az érzelmek. A mostani barátnőm gépén talátam képeket a volt barátjáról meg róla, nem kértem meg, hogy törölje, de ott a szemem láttára törölte őket. Maradtak neki apróságok, pl. plüssmaci, meg ilyenek, de azok nem zavarnak, csak amin közösen vannak rajta pl. Lehet van még egyéb is, de arról nem akarok tudomást szerezni.


26/F

2010. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 hét - Gyűrűt amit kaptam tőle meg plüssöket - az első hajléktalannak odaadtam - Pont április 1 volt kicsit hülyének nézett :))

22F

2010. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
több mint egy éve őrzöm őket pedig nem kéne :S
2010. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!