Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elszúrtam a féltékenykedéssel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszúrtam a féltékenykedéssel, helyrehozható még?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni a történetet. A barátommal 6 éve vagyunk együtt, már elég hosszú ideje célozgatok neki arra, hogy házasodni szeretnék. Elég féltékeny típus vagyok, de mindig megvolt mindkettőnknek a privát szférája, mindig megbíztam benne, sosem ellenőriztem a facebookját, telefonját, stb. Az utóbbi hetekben viszont gyanúsan viselkedett, jelszót rakott a telefonjára, néha a fürdőszobába is vitte magával, ha netezett, és beléptem a szobába, gyorsan bezárta a facebookot, ilyesmik. Egyre gyakrabban fordultak elő ilyen dolgok, de mindig elhessegettem annak a gondolatát, hogy megcsalna.

Négy nappal ezelőtt, egyik este, mikor mindketten itthon voltunk, megláttam a telefonján, hogy valamilyen Kitti írt neki viberen. Ő azonnal felkapta a telefonját, eltette, majd két perc múlva kiment a fürdőbe, persze a mobiljával együtt. Mikor visszatért, kérdőre vontam, azt mondta, csak egy kollégája írt, semmi különös. Mivel korábban említette, hogy minden kollégája férfi - egyébként programozóként dolgozik - követeltem, hogy mutassa meg a beszélgetést. Nagy balhét csaptam, a végén már kiabáltam vele, elég csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, mire végül rászánta magát, hogy megmutassa a beszélgetést.

Amit olvastam, azon ledöbbentem... Nemhogy megcsalt, hanem egy romantikus lánykérést szervezett, melyre meghívta a barátaimat, szüleimet, a Kitti nevű hölgytől pedig a tortát vette, hiszen a párom még azzal is készült. Elmesélt mindent, megmutatta a beszélgetéseket, majd elment sétálni. Mikor visszajött, bocsánatot kértem, és bár azt mondta, megérti a feszültségemet, rosszul esik neki, hogy kinézem belőle, hogy megcsalna. Szörnyen érzem magamat, az eset óta alig beszélünk, többnyire én kezdeményezem a beszélgetéseket. Meg akart lepni, én pedig az egész meglepetést elb...tam. :(


Helyre lehet még hozni?



2018. szept. 10. 14:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂😂😂


Hat ez kinos.

2018. szept. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén? Nem. Ez a tüske jó sokáig jelen lesz, hanem végig.
2018. szept. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint helyre lehet hozni de ő benne megmarad ez az érzés plusz leromboltál benne egy olyan eseményt amire szívből készült hogy különleges legyen neked.Tanulj az esetből hogy a féltékenység csak rossz dolgot hoz.
2018. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, bennem biztos megmaradna, hogy a párom egy gerinctelen szrdarabnak nézett, és sokáig zavarna.
2018. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez kamu? :D
2018. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Örülj neki, hogy nem szakított veled ezért, simán megérdemelted volna. Egy életre szóló tüskét vágtál most belé, remélem ezzel tisztában vagy, egy ilyen máértékű bizalomvesztésen nagyon nehét túllépni, ha nem lehetetlen. Egyébként meg nincs olyan, hogy féltékeny típus, ez egy teljesen beteg, romboló érzelem, ami nem a személyiséghez köthető, hanem az önértékelési problémáidhoz és a szar kötődési mintáidhoz, nincs rá mentséged, mert simán dolgozhatnál ezen és meg is szabadulhatnál ettől, ha egy kicsit is szeretnéd a párod.
2018. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet helyrehozni, mert ez sosem volt jó. Sosem bíztál a barátodban igazán. És magadban sem bízol. Nem hiszed el, hogy elég jó vagy az aktuális partnerednek. Amíg az önbizalmadat nem teszed helyre, addig ne házasodjatok össze!
2018. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

3-as: "Tanulj az esetből hogy a féltékenység csak rossz dolgot hoz."


Értem, sőt, egyet is értek, csak gondolj az én helyzetembe. Korábban semmi furcsaság nem volt, most meg hirtelen jöttek ezek a tipikusan megcsalásra utaló jelek, telefon jelszó, a telefon üzenetek nem kimutatása (csak feloldás után), stb. Hibáztam, de ezek tudatában nem volt alaptalan, hogy eszembe jutott a megcsalás lehetősége.


6-os: " ez egy teljesen beteg, romboló érzelem, ami nem a személyiséghez köthető, hanem az önértékelési problémáidhoz" - Igen, én is így értettem, amit magamról írtam.


7-es: "Sosem bíztál a barátodban igazán." - Ez nem igaz, amíg nem fordultak elő ezek a furcsaságok, bíztam benne. Kérlek, gondolj bele, te hogyan reagáltál volna a helyemben? Ír neki egy nő, aki állítólag a kollégája, úgy, hogy saját bevallása szerint nincsenek is női kollégái. Mégis mire gondoljon az ember?

2018. szept. 10. 15:06
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten érthető, hogy azt hitted, valami gond van, hiszen többször feltünk egymás utan, hogy gyanúsan viselkedik. Elég rossz szervező a párod :D az is érthető, ha ez rosszul esett neki. Mindkettőtök viselkedése érthető. Szerintem ha szeretitek egymást, helyre lehet hozni, megbeszélni. Meg kell értenetek egymást. Neked meg ultimate bizonyíték, hogy tényleg nincs okod féltékenynek lenni, most is a te kedvedért szervezkedett :) kérj tőle bocsánatot
2018. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor reagálok a kommentedre amit írtál.Lehet hogy csinált furcsa dolgokat de te magad mondtad az elején "Elég féltékeny típus vagyok".Ez benned van.Lehet hogy furcsa dolgokat csinált de ez az alapja mindennek hogy te ilyen típus vagy.
2018. szept. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!