Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok leállni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok leállni a csajozással?

Figyelt kérdés
Összejöttem fél évvel ezelőtt egy csinos, szép, aranyos, kedves lánnyal, aki nagyon szeretett engem. Viszont lebuktam, hogy más lányokkal dumcsizgatok chaten és teszem nekik a szépet. Megbocsájtott, mert szeretett, de újból lebuktam, akkor már tettlegességig fajult a flört a munkahelyemen, volt tapi meg smaci a céges bulin. Ki is vágott azonnal, de nagyon sajnálom, amit vele tettem, nem érdemelte meg. Miért vagyok ekkora patkány?
2018. szept. 10. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Mert hajt a véred. Majd lenyugszol egyszer a megfelelő hölgyemény mellett. De addig feltehetően még sok női szív törik majd össze...
2018. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez van. Nem tudom hány éves vagy, de nálam ez még 60 felett sem múlt el.Ismerőseimet elnézve, náluk sem.
2018. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

takarodjal ezdeni.


egy kiados labnap utan menni sem tudsz, nemhogy nozni.

2018. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
* edzeni
2018. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Még nem csalódtál eleget.

Ne aggódj, előbb-utóbb fog annyi pofáraesés érni, hogy felködlik benned a "mi a fsz értelme van az egésznek" kérdés...

A kérdés csak az, hogy mekkora veszteségek után.

2018. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom miért. Én kincsként őriznék egy csinos, aranyos kedves lányt aki szeret engem és jól érzem magam vele. Talán tudod hogy megkaphatsz szép lányokat és visszaélsz ezzel. Ha nem lenne egyszerű dolgod akkor jobban megbecsülnéd őket.
2018. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Nem ölték már ki belőled a szerelmet a korábbi csalódások, elutasítások?


Én 21 éves koromig szűz voltam, bármit megadtam volna egyetlen lányért, egyetlen lánynak, örültem volna ha van valakim. De nem kellettem a csajoknak, miközben azért szerelmes voltam 14 éves koromtól kezdve jó néhányba. Nem a külsőmmel volt gond, inkább, hogy csendesebb, visszahúzódóbb voltam. A lényeg, hogy miután először összejött a szex már huszonévesen, az első két lánnyal egy év alatt, ott is mindkettőnél ők dobtak engem, pedig a másodikba is beleszerettem és volt pár csodálatos hónapunk együtt.


Ez 4 éve volt. Azóta nem voltam szerelmes, viszont dugom a csajokat hellyel-közzel rendszeresen. Idén pl. 4 csajjal voltam, de tavaly 11-gyel. Kb. megtanultam azt is, hogy kell csajozni. Volt kb. fél tucat lány azóta, akik meg belém zúgtak, kapcsolatot akartak, de hosszabb-rövidebb szexkapcsolat után elküldtem őket is, mert én meg nem.


Én pl. tudom, hogy a nők ölték ki belőlem a szerelmet régen a csalódásokkal, elutasításokkal amiket okoztak, pedig ha visszaemlékszem tizenévesen nagyon tudtam szeretni, szerelmes lenni. Most úgy vagyok vele, hogyha már 4 éve nem voltam szerelmes, akkor nem is leszek.

25/F

2018. szept. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!