Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kilépnétek egy 4-5 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kilépnétek egy 4-5 éves kapcsolatból, ha nem lennétek szerelmesek, bár jól ellennétek annak reményében hogy vár egy szerelem?

Figyelt kérdés
Tegyük fel azt is, a lángoló érzés sosem volt meg a jelenlegi pár iránt, vágynátok arra hogy megéljétek, de valami visszatart.
2018. szept. 10. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem, mert az embereket nem cserélgetjük, hanem ha felelősséget vállaltál valaki iránt, addig kötelezettséged van felé.
2018. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felvetődött benned ez a kérdés, akkor komolyan el kell gondolkodnod azon, hogy további éveket töltesz el így, vagy kevésnek érzed az érzelmeid erősségét. Ha ez utóbbi, akkor érdemes kilépni, mert jobb nem lesz.
2018. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleve csak úgy lépek kapcsolatba valakivel, ha már az elején is érzem a lángoló szerelmet. Hehe, fordítva vagyok bekötve, tudom.
2018. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"..nem lennétek szerelmesek, bár jól ellennétek annak reményében hogy vár egy szerelem?"


Ezt hogy érted? Abban bízol, hogy majd esetleg valamikor jön egy szerelem és akkro dobantasz?


Nem tudom, nehéz ügy. Túl sokáig ilyen hozzáállással nem tudsz mellette megmaradni, révén hogy ahogy a kapcsolat halad, előtérbe kerül a házasság, majd gyerekválallás, közös lakásvásárlás stb kérdések.


Szerintem ha nem érzed magad vele készen erre, és érzel egy hiányt magadban, nem kéne ezeket így bevállalni egy életre.


Én pl elmondtam a páromnak hogy nem érzek lángoló szerelmet 5 év után ( bár én sem vagyok szerelmes fajta), mikor előkerültek ezek a kérdések, mert én is féltem. Először rosszul esett neki persze, de úgy éreztem, hogy tartozok neki ezzel, ha így tervez velem. Lepangott benne azóta, állítása szerint ő mai napig szerelmes.. Nem tudom én sem még biztosan, hogy mi lesz később velünk, mert van ezen kívül még egy probléma amit javítani kellene. De homokba nem szabad dugni a fejem, vagy szerepet játszani, mert évek múlva azt bánod meg a legjobban szerintem.

2018. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

# 4-e vagyok


Lángoló érzés nálam sem volt amúgy soha.

Annyi viszont biztos, hogy ha ez a kapcsolat netán tönkremenne, addig nem fogok kapcsolatba kezdeni senkivel, amíg nem érzem valaki iránt ezt az elején.

2018. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-essel értek egyet!
2018. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kilépnék, ha tudnám, hogy ebből már nem lehet semmi sem. A szerelmet meg tudnám várni egyedülálló, szabad emberként is, ráadásul így esélyt adnék a másiknak is, hogy könnyebben találjon valakit, akivel boldog lehet.
2018. szept. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!