Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ordibálás már verbális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ordibálás már verbális bántalmazásnak minősül?

Figyelt kérdés

Hisztis vagyok, mert a konyhában szájra tett kéz nélkül prüszkölt a leves mellé, és kiakadtam, hogy miért nem tud odafigyelni a higiéniára? Legalább minimális szinten, ő azonnal visszaszólt, hogy nehogy már ez is baj legyen, hogy a leves mellé prüszkölt...mondtam, hogy oda sem tartotta a kezét, ekkor már kiabált rám, hogy hogy lehetek ilyen hisztis, én pedig visszavágtam hogy “te meg hogy lehetsz ennyire figyelmetlen? Nem is kívánom már a levest”, berohantam a szobába, ő meg utánam és iszanyatos ordibálásba kezdett bele, szerintem a szomszédok is hallották. Próbáltam megnyugtatni, hogy nincs semmi baj, átmegy, eszünk majd, nyugodjon meg, nem kellene ennyire kiakadnia, de semmi, tovább ordibált, csapkodta vagy ütötte az ajtót ameddig nem lettem rosszul idegileg és pánikrohamot nem kaptam a kiabálástól (alapból erős és mély a hangja).

az a baj, hogy egy ideje ilyen apróságokon már mindennaposak a veszekedések, és már rosszul vagyok fizikailag is a kiabálástól. Úgy érzem, nem tudom neki elmondani, hogy folyamatosan neki kell igazat adni, képtelen elviselni, ha nekem lenne igazam.

Mi a véleményetek? Ez már verbális bántalmazás kategória?

Mondtam hogy még egyszer durván rámkiabál és elhagyom.


2018. szept. 10. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Neked igen, mer gyerekes vagy.
2018. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Önmagában az ordibálás nem verbális bántalmazás. Ez meg, amit leírtál, semmiképpen. Igazából azt kívánom, sose tudd meg, hogy valójában mi az.
2018. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Masszív allergiás időszak van, és nagyon ritkán de előfordulhat ilyen, az viszont amit te le műveltél ez miatt az nonszensz. Örülj hogy csak kiabált és nem öntött nyakon a hisztid miatt egy pohár vízzel.


Szerintem jobb lesz ha elhagyod, mert sokkal normálisabb élete lesz nélküled.

2018. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy állat, ráadásul a hisztis fajtából. Kérdező, nem te vagy a hibás, csak az itteni "rendes srácok" imádják ekézni a nőket...
2018. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

*Ez már verbális bántalmazás kategória?


Ez nem, de amit te leművelsz az kimeríti a nonverbális bántalmazás kategóriát.

2018. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy Eastenders epizód összefoglalója akar lenni? 😅😅😅
2018. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Félelmet ébreszt benned, tehát az. Pláne, hogy még az ajtót is veri, egyértelműen súlyos agresszió kezelési problémái vannak.

Kérdező, sajnos a legtöbb férfi hisztinek tartja, amikor egy nő elmondja a problémáját vagy kifejezi nem tetszését.

2018. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy mivel az utóbbi időben sokat veszekedtek, ezt már a százezredik apró, fölösleges b*szogatásnak élte meg, és tele lett a hócipője... még akkor is,ha szerintem rohadt gusztustalan a kajába köhögni, tüsszögni, nagyon nem mindegy a hangnem amiben rászóltál. 24/L
2018. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!