Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne neki bevallanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne neki bevallanom?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok együtt a párommal, benne megtaláltam az igazit. Gyakran mondja, hogy mekkora kincs vagyok neki és milyen ritka az ilyen lány, mint én. Családot is nagyon szeretne. Boldog vagyok vele, de gyötör a bűntudat, amiért nem tud pár dolgot a múltamról. Egyetlen pasiról tud, aki a párom volt, a többiről nem tud semmit. Középsuli alatt nagyon szorgalmas voltam, egyáltalán nem pasiztam. Utána jött az egyetem és minden megváltozott. Felfedeztem, hogy egész jó nő vagyok és a jó pasiknak is tetszem. Pár évig buliztam és pasiztam, húsznál is több komolytalan "kapcsolatom" gyűlt össze. Élveztem ezt az életet, nem bántam semmit. Egy idő után kezdtem rájönni, hogy ez nem vezet sehova, sőt teljesen elvesztettem a régi önmagamat. Akkoriban ismertem meg a mostani páromat, aki másként is kezelt, mint a többi pasi. Összeszedtem magam és most már megijedek saját magamtól is, ha a múltamra gondolok. Lehet másoknak ez nem nagy dolog, de én úgy érzem lejárattam magam saját magam és nem kevés srác előtt is. Akár ki is derülhet. Magyarázkodni se akarok, de gyötör a lelkiismeretfurdalás. Amikor összejöttem a párommal, akkor is több partnerem volt párhuzamosan. Csak amikor komolyra fordult, akkor dobtam őket.

24N


2018. szept. 11. 11:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Ha ezt így elmondod neki első dolga az lesz másnap, hogy elmegy szűrésre. :D
2018. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%
Azt csinálsz amit akarsz, én csak a másik oldalról tudom mondani, hogy én szeretném tudni, ha a páromnak ilyen múlja lett volna. Ez nálam nem a kegyes hazugság, hanem a megtévesztés kategória, ha úgy tudja, hogy csak egy pasid volt eddig. Aztán elküldenélek egy nemibetegség-vizsgálatra., és utána döntenék, hogy így is kellesz-e.
2018. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
11%
De mindjárt jönnek a nők és jól megmondják hogy semmi köze a múltadhoz (pedig dehogyisnem, az is te vagy). Érdekes, ebben a kérdéskörben mindig összezárnak.
2018. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem felesleges, nem viszi előrébb a kapcsolatot.
2018. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
4. Erről azért jó lenne megkérdezni a másik felet is, hogy szerinte is felesleges információ-e ez.
2018. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Lehet, a masik felnek is volt husz noje.
2018. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Ha már egyszer volt erről szó, és hazudtál neki, akkor illene elmondanod. Ezek után lehet úgy dönt, hogy vége, de el kell fogadnod.Jobb lett volna ha még az elején megmondod neki őszintén, de ha már így alakult, vállald a következményeket.


34N

2018. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%
Mondd el. Ha a párod emiatt kiábrándul, akkor egy idióta, nem kár érte. Ha nem mondod el, akkor még jobban behülyülsz. Előbb utóbb csak felnősz, és nem fogsz ilyen hülyeségekkel foglalkozni.
2018. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
37%
Ezen nincs mit "bevallani", mert semmi köze hozzá.Mikor két ember találkozik, onnantól van közük egymás életéhez, és csak odáig, míg együtt vannak.
2018. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
14%
Fúj, ki tudja milyen várják jártak benned, de gusztustalan. 😐😯. Na ezért csekkolom le a nőket alaposan, mielőtt járni kezdek velük. Ne mondd el neki, csak tehetetlen terhet raknál rá. Nem értem az embereket, ez a ki kell élnem magam időszak mire jó...
2018. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!