Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire baj az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire baj az, ha egy lány ragaszkodó és lelki problémákkal is küzd?

Figyelt kérdés
Érzelmi zsarolásos kapcsolatom után most vagyok először kapcsolatban, és igyekszem nagyon odatenni magam. Ragaszkodó vagyok, bújós és törődő, de nagy szükségem van a visszacsatolásra, amit barátomtól most nem kapok meg. Titeket mennyire zavarna, ha a barátnőtök nem bízna magában és az értékeiben semennyire? Igyekszem nem az agyára menni, de nagyon félek, hogy emiatt elhagy majd, meg mert rengeteg lelki problémám, nyelési gondok stressz miatt, anorexia, menstruációs zavarok, stb. Nagyon félek, hogy ezeket hosszú távon nem érti meg, mert ezek az előző kapcsolatomból maradtak, és nem akarom azt, hogy neki kelljen ezek miatt szenvedni. Folyton bocsánatot kérek mindenért, meg ezerszer megkérdezem, hogy biztosan jó-e így minden.
2018. szept. 11. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
ne aggódj,lesz fickód,nem fogja zavarni hogy lelki gondokkal küszködsz,az csak a nőket zavarja
2018. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem olyan nagy baj ez, és tőlem rengeteg pozitív visszacsatolást kapnál, de ehhez jól és rendszeresen kell cumiznod.
2018. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, hogy lányként válaszolok, hasonló voltam, mint amit te leírtál.

Tönkre is ment az a kapcsolatom, nyilván elege lett belőlem a páromnak.

Én csak későn kapcsoltam, és csak a szakítás után raktam rendbe magam (segítséggel), azóta boldog párkapcsolatom van sok éve.

Igenis tegyél azért, hogy rendbe jöjj. Pszichológus, művészetterápia, biblioterápia, sport, AKÁRMI ami segít, de valamit csinálj, mert így NEM LEHET egészséges párkapcsolatot fenntartani. Tapasztalat.

2018. szept. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Megértem ezeket, és sajnálom. De hidd el, hogy legalább olyan fontos, hogy te mit teszel annak érdekében, hogy ezek megváltozzanak. Erről nagyon nem szól a fáma...
2018. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Eleve kár volt belemenned egy kapcsolatba, amíg nem vagy rendben lelkileg. Így csak szívatod a partneredet.
2018. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Őszintén a ragaszkodás engem egyáltalán nem zavarna és a lelki problémák se nagyon, ha nagyon tetszeni egy lány és tényleg szeretnék vele komoly kapcsolatot, ezeket könnyedén elfogadnám és segítenék neki persze hogy rendbe jöjjön :)
2018. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Persze, amíg nem voltál benne egy ilyen kapcsolatban, lehet hogy cukinak és könnyűnek tűnik. :D

Hidd el, nem az.

2018. szept. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

#7:

1. Nem tudod hogy milyen kapcsolataim voltak eddig, milyen embereket ismerek stb

2. Nem ismersz engem, szóval ne feltételezd hogy én úgyse bírnám :)

2018. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És nem értem miért kell lepontozni

Valaki feltett egy kérdést, én írtam rá egy normális választ

2018. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az érzelmi zsarolás nem lenne okés, mert lehet, hogy alaptalan lenne, amúgy a többi elmenne.
2018. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!