Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok képes elválni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes elválni?

Figyelt kérdés
15 éve együtt vagyunk a párommal 12 éve házasok. 36f 34n vagyunk. Nem volt olyan túl nagy szerelem az elején sem inkább mindenki menekülni akart a szülői házból.Volt megcsalás mindkét részről is sőt én szerelmes is voltam a szeretőmbe 2 évig,de kiábrándultam belőle és együttmaradtam a feleségemmel. Igazából elvagyunk egymással nincsenek nagy veszekedések már, emberileg eléggé összecsiszolódtunk.A szüleim már meghaltak testvérremmel se tartjuk a kapcsolatot ,nekem csak a feleségem maradt.De valahogy nem vagyok biztos benne,hogy vele akarom leélni az életem. Igazából a szerelem hiányzik amit a szeretőmmel átéltem.Az idő is sürget ketyeg a biológia órája mindkettőnknek. Nem tudom mitővő legyek ,szeretnék gyereket csak nembiztos,hogy tőle.
2018. szept. 12. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ezt szakítottad, akkor viseld. Az ember nem ugrál ki be egy házasságból.
2018. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rájöttél, hogy a szerelem egy bizonytalan dolog és egyedül vagy a feleséged nélkül mint az ujjam.


Amúgy a "nagy szerelmednek" gyereket csinálni annyival másabb, hogy ott te kaparsz a babáért, örömmel vállalsz többet is, és amikor a hétköznapok lekoptatták a szerelm illúzióját ráébredsz, hogy börtönbe kerültél.

Hormongőzősen lehet a legnagyobb lelkesedéssel gyártani az államnak a kiskatonákat vagy focicsapatot, de amikor felébredsz...

2018. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen belebuktam már 2szer rendesen a szerelembe. Első a feleségem aki megcsalt amikor hetelős munkán voltam(ő csalt meg először). A második meg a szeretőm akiről kiderült,hogy egy igazi r...nc amellett pénzéhes(volt egy gazdag barátja és amellett kereste az új szerelmet,mint kiderült én is a sokadik voltam.
2018. szept. 12. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Fuss, menekülj, szaladj, amíg tudsz (ergo nincs gyerek). Hidd el, ez a legjobb döntés!
2018. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3as h o riiiibanccc volt akkor magadat minek nevezned? Ket not dugsz (raadadul nos vagy) ,akkor jettotok kozul ki a nagyobb kuuuurva?

Valj el. Adj eselyt az asszonynak normalis part talalni es Magadnak is.

2018. szept. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még időben vagy hogy elválj,és megadd az esélyt hogy találj jobbat,gyerek sincs szerencsére.
2018. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!