Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mièrt csalod meg a párod? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt csalod meg a párod? Nem lenne egyszerübb inkább elválni szakitani?

Figyelt kérdés

Nézegetem mindig az oldalt ès egyszerüen levagyok döbenve.

Évekig szeretöt tartotok meg füvel fával összefekszefek ahelyet hogy inkább elengednètek a párotok kezét...

És ami még jobban ledöbbenttet hogy nem is a férfiak többsége lép fére..

Hanem a nök... Több megcsalás van a nök részèröl...

Tényleg ilyen elkurvult világot élünk?


28N


2018. szept. 12. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Sok nő él totális érzelmi elhanyagoltságban, monotonitásban, közös programok nélküli viszonyban egy zsarnok típusú pár mellett. A nőiességüket így elég nehezen tudják megélni, hiányérzetük van, és szükségszerűen kerül a képbe a harmadik. Nyilván nincs mentség a megcsalásra, de a kiváltó okokat alaposabban szemügyre véve azért némileg árnyaltabb a kép.
2018. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

De egyszerübb lenne megmondani hogy bocs mar nem.érzem.magam.nönek melletted szakitcsunk vagy vájunk el...

Jò tudom könnyü ezt igy mondani..

De tényleg sok ilyen kiirás van.

Valahol még gyerek is

2018. szept. 12. 22:49
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
#2 Persze, csak félnek a párjuk dühétől. Az ilyen kapcsolatokban általában a férfi sokkal dominánsabb, folyamatosan érezteti, hogy az van, amit ő akar, a nő pedig elnyomott - emiatt pedig kiteljesedni nem tud. A vágyai szinte szétfeszítik, de magára marad velük, mivel társas magányban él. Ez hosszú távon őrjítő tud lenni, és ez az állapot kergeti az ilyen nőket más pasi karjaiba. De kénytelenek titokban és ügyesen csinálni...
2018. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Először is muszáj, hogy megjegyezzem, de neked rémes a helyesírásod.. Tudom nem ide tartozik, de szörnyű olyanokat olvasni, hogy "szakitcsunk" stb..


Én abban a helyzetben vagyok, hogy nem csaltam meg senkit. Nem volt sok kapcsolatom és nem is voltak túl hosszú kapcsolataim, de ameddig tartott nem gondoltam soha arra, hogy meg akarjam csalni a lányt akivel együtt voltam. Bár ennek lehet az is az oka, hogy én csak úgy jöttem össze valakivel, ha már komoly érzelmek voltak és nem csak belevágtunk, hogy lesz ami lesz alapon.


A legtöbb ember fél változtatni, talán ez az oka, hogy sokan félnek kilépni úgymond a kapcsolatukból. Én mondjuk soha nem értettem, hogy igazából miért jó megcsalni a másikat, ha egyszerűen már nem működik és másra vágyunk akkor nincs semmi értelme folytatni.

2018. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Mi meg azon vagyunk ledöbbenve, hogy egy 28 éves nő rosszabbul ír, mint egy frissen migrált ázsiai vendégmunkás. Kritikán aluli.
2018. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Jahj lol
2018. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Ha mindenki elválna akit megcsaltak és aki megcsalt, akkor nagyon kevés (házas)pár maradna a Földön!

10 évig olyan helyen dolgoztam, ahol mélyen bele lehetett látni a párkapcsolatokba: még olyanokról is kiderült hogy félredugnak, akiktől erkölcsösebbet nem tudtam volna elképzelni. A 10 év alatt egyetlen házaspár feltétlen hűségéért tettem volna tűzbe a kezem!

Még a saját testvéreim is félrekettyintenek!

A megcsalások kb. 70%-a örökre titok marad a pár másik fele előtt - aki ha megtudja, akkor legtöbbször ő az utolsó aki értesül róla...

2018. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem csalom meg. Pedig úgy érzem, hogy könnyebb lenne úgy jópofát vágni a szörnyű természetéhez. Büszke vagyok magamra, hogy hűséges vagyok. Úgyis megbánom...
2018. szept. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Az emberek fosnak minden újtól. Az pedig hogy elhagyjanak valakit, és ilyenkor ugye lakhelyet is váltsanak legtöbb esetben, csak nagyon kevés embernek megy. Nem szeretik ha felborul az életük. Asszem Csernus mondta erre hogy a többségnek jó a melegszar kapcsolat, még ha hullámzik is, jobb mint az ismeretlen.

Én léptem egy szar házasságból, nem volt nagy kunszt, nem tudom mit fosnak tőle...

F35

2018. szept. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat :) a helyesìrásért meg bocsi mindenkitől :)


Ment a zöld kéz :)

2018. szept. 13. 05:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!