Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy az nyugtat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy az nyugtat meg, hogy még újrakezdhetjük? (Bár ennek nem biztos, hogy lenne értelme)

Figyelt kérdés

Vele vesztettem el a szüzességem (23 évesen), 4 hónapot jártunk.

Ebből kettőt élt itt Magyaroroszágon, aztán visszament Franciaországba.

Azt mondta, hogy szerelmes belém, de mégis mindig csak mondogatta, hogy meglátogat, sose jött el.

A végén választás elé állítottam, vagy találkozunk, vagy szakítunk.

Itt ment tönkre egy több éves kapcsolata, és a munkáját is útálta itt. Azt mondta, menjek én ki látogatni inkább, nem akar ide visszajönni.


Csak én féltem, hogy akkor miért mondogatta, hogy "majd eljövök".

Inkább nem mentem ki, féltem, hogy az lenne belőle, hogy én futok utána.


Egy szerelmes férfi nem ilyen.. nem hiteget, hogy meglátogat, hanem akár gyalog is elindul. :D

Így voltam vele.


Viszont a barátaim azt mondják, hogy nem is volt idő kialakulni a szerelemnek 2 hónap alatt.


Angliában tanul most, és valószínűleg én is megyek ki egy év múlva.


Most azzal nyugtatom magam, hogy "akár egy év múlva újra megpróbálhatjuk".


E mellett, hagyon, hogy az agyam legyen a sofőr és nyitott szemmel járok pasi téren.


De azt érzem ez nyugtat meg érzelmileg, hogy még láthatom. Bár sok értelme nem lenne, mert azt gondolom, hogy nem volt szép ez a mellébeszélés. Kutyából nem lesz szalonna.


Persze sokan mondják, hogy majd "valaki elfelejteti addigra". Én is ebben bízom, de az érzelmeim így tudom megnyugtatni.


Lehet, hogy szánalmas is lenne ha egy év múlva felkeresném.

Fiúk mit gondoltok?



2018. szept. 13. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő a te embered. Már rég itt lenne melletted, ha az lenne. Nem fogod újra kezdeni vele, mert ennek a férfinek te nem kellesz.
2018. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Egyébként nem ritka az, hogy az ember szakításkor azzal nyugtatja magát, hogy majd később talán újra egymásra találnak a másik féllel. Így néha könnyebbnek tűnik az elengedés, lezárás, a többiért pedig az idő felel.

2018. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy nem mentél ki. Elég nagy csalódás lehetett neki, ha amiatt vissza sem akar ide jönni, és az nem te voltál. - Az, hogy arra gondolsz, még újrakezdhetitek, nem baj, sokszor én is így nyugtattam magam, aztán mire megnyugodtam, már láttam, hogy nem lesz folytatás, de akkor már nem érdekelt.
2018. szept. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!