Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig van értelme erőltetni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig van értelme erőltetni? Van egyáltalán értelme?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk a párommal fél éve hétvégi találkozókkal. Neki az is megfelel, ha kimarad több hétvége is egymás után és csak telefonon beszélgetünk. Már többször mondtam neki, hogy számomra ez kevés. Mindig mondja, hogy szeret, én is szeretem, de úgy gondolom, ha valaki szereti a másikat, akkor arra törekszik, hogy a lehető legtöbb szabadidőt töltsék együtt. 30-as nő

2018. szept. 14. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Csak használ, se érzés, se összetartozás,se érzés, se semmi nincs.


Ennyi idősen kicsit jobban meg kéne válogatni a partneredet.

2018. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, megértelek.

32/f

2018. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a végső megállapításoddal....
2018. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Sokféleképpen lehet szeretni, a lényeg, hogy a két fél igényei nagyjából passzoljanak. Ebben az esetben ez nem valósul meg, tehát a kapcsolatnak nincs jövője.
2018. szept. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pottyospanna123 válasza:
100%

Hagyd a francba! A távkapcsolat nagyon keményen összehangolva működhet. Amúgy nem. Törekedni kell a másikkal való együttlétre. Megvan a szépsége, mégpedig hogy akkor, amíg együtt vagytok mindig a maximumot hozzátok ki magatokból és úgy érzitek, hogy milyen jó.

Évekig el lehet húzni, de nem érdemes. Pláne 30 évesen nem.

Véleményem szerint már a biztonságra, a társas együttlétre van nagyobb szükség.

Nincs értelme. Ne erőltesd.

2018. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan mintha te vmi pótlék lennél neki
2018. szept. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 6-os rátapintottál a lényegre, hogy min szoktam gondolkodni mostanában. Olyan, mintha csak unaloműzőnek lennék jó a ráérő hétvégéin. Persze, mikor ezt mondtam neki, azt mondta, hogy hülyeség.
2018. szept. 14. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:

van vmi amit nem mond el neked, vagy nem.mer elmondani. mert ha csak annyival lezarja hogy ez hulyesseg akkor vmi van amit nem mond el.

Kerd hogy mondja el, es majd meglatod hogy erre agressziven reagal, vagy elmondja. Akkor tudni fogod .

2018. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!