Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy szörnyen csókol?

Figyelt kérdés

Másfél héttel ezelött jöttünk össze, ő 27 éves férfi, én 30 éves nő :) nagyon szeretem, teljesen összeillünk, imádom kivülröl belülről mindenét.

Viszont nagyon meglepett az, ahogy csókol. Van egy kis szájszaga, ami nem annyira vészes. De a csók neki abból áll, hogy ki-be nyitogatja a száját,mint egy halacska. A csókot úgy kezdi, hogy kinyitja nagyra a száját mintha ásitana :) néha próbálkozik a nyelvével, de az is szörnyű.

Egy kicsit alacsonyabb is nálam. Igazából ez is a gondom, hogy ahelyett, hogy kihúzná magát, még hátrébb is áll meg igy behúzza a nyakát vagy mi, és sokkal kisebbnek tűnik, úgy felnéz rám, minftha én lennék a pasi..

Tényleg imádom őt, ne értsétel félre. Csak szeretném őt megtanitani valahogy, hogy ne bántsam meg.


2018. szept. 14. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Akkor tanítsd meg:DD Jó pap holtig tanul:D
2018. szept. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

A szádat kommunikációra is használhatnád, vagy az nem megy? Hogy akarsz kapcsolatot, ha nincs őszinte és nyílt kommunikáció? Ha meg ezen a párod megsértődik, akkor annyit is ér.

Sok kommunikáció erről és gyakorlás.

2018. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Istenem 😂😂😂😂
2018. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
2-es sok a szóismétlés :D
2018. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1: S, amikor meghal a pap, mi lesz a sírjára írva? Tanulmányait befejezte.


Tanítsd meg kérdező, mondjuk a nunádon. 😀

2018. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mondtam a férjemnek, hogy tanuljon meg pár figurát...


Mondtam neki, szeretném nem csak egy felé módon. Ő is olyan, hogy egy félén túl nincs tovább. Csak az az egy féle nekem nem annyira tetszik, mert hát kb ő is hal szinten... Nem nagyon nevezném nyelves csóknak.

De mindig visszatér a saját módszeréhez. Szóval hát nem tudom mennyire lehet áttanítani őket.

2018. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Őszintén mondd meg neki, próbáld ne megbántani. Aztán ha tényleg ő az igazi, akkor hajrá, tanítsd meg neki, hogyan kell csinálni.
2018. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!