Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Lehetséges 10 évig így élni?

Figyelt kérdés

A párom 3 hónapja elhagyott minket.

Két hete egy beszélgetés alkalmával megkérdezem tőle, hogy mi volt velem a baj, legalább tudjam hol hibáztam.

Azt mondta, hogy bennem nincs hiba, csak vele van.

Amiket mondott az volt a lényeg, hogy ő sohasem szeretett engem. Menekült otthonról, én is egyedül voltam, és mivel megvolt a szimpátia működött a dolog. De a gyereket nem bánta meg...

Most viszont szerelmes lett, és lépett...

10 évig úgy viselkedett, hogy én végig azt éreztem, hogy nagyon szeret minket, mindig mondta, hogy semmiért nem adna minket. Most meg mond egy ilyet...

Nem tudom mit gondoljak.

Lehet így élni 10 évig, vagy csak bántani akart? Bár nem tudom hogy miért tenné, nem adtam rá okot.

Szerintetek? Mit gondoltok?



2018. szept. 14. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
20%
Feltehetoleg nem mondta meg az igazat, igy egyszerubb es nem bant meg.
2018. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Ha így van ezzel sokkal jobban megbántott.
2018. szept. 14. 17:13
 3/78 anonim ***** válasza:
15%

Ő egyedülálló volt ekkor, vagy házas?

Te házas voltál, vagy egyedülálló?

Vagy mindketten singlik és együtt éltetek?


Ugyanis a te esetedben 3 megoldás lehet. Ha pontos választ akarsz.

2018. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
73%

1 Úgy véleményt mondani a kérdezőnek ahogy te tetted, az teljességgel a "kibicnek semmi nem drága".


Hát erről ennyit.

2018. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
86%
Azt gondolom,hogy le kellene ülnöd vele és átbeszélni ezeket a kérdéseket,annyira hogy tisztán láss és ne maradjon elvarratlanul semmi. Úgy könnyebben tudnál továbblépni. Ez a minimum,amit megérdemelsz töle.
2018. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:

#3

Mindketten egyedül voltunk akkor.

Ő az anyjával élt, azt mondta menekült, én meg szintén egyedül voltam, és mivel megvolt a szimpátia...

Én szerelmes voltam, azt hittem ő is, de ezek szerint nem.

És ez 10 évig ment így. Lehetséges?

2018. szept. 14. 17:26
 7/78 anonim ***** válasza:
74%
Sajnállak Kérdező, de amit a férjed mondott lehetséges. Én mindig csodálkoztam azon, hogy mindenkinek összejön a nagy szerelem, amiből aztán házasság is lesz. Nekem nem jött össze. Akikbe szerelmes voltam mindig elhagytak. És igen, én is menekültem hazulról...A baráti kör is kezdett elfogyni, megházasodtak. Aztán jött valaki, akit talán észre sem veszek, ha anyám nem hívja fel rá a figyelmemet. Ő mindig azt mondta nekem: NE te legyél oda másért, érted legyenek oda. 30 körül már a gyerek utáni vágy is előjött bennem. Éreztem, hogy Ő szeret engem. Mi 20 éve vagyunk együtt. Szerelmes belé sosem voltam.
2018. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 A kérdező kommentje:

#7


És te hogy érzed?

Elhagynád ha most szerelmes lennél valakibe, vagy ez már sokkal értékesebb?

2018. szept. 14. 18:00
 9/78 anonim ***** válasza:
0%

8 Az 53%-os másol engem, hogy azt hidd, hogy én vagyok.


Légy óvatos.

2018. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:

#9

Ezt nem értem.

Miért másol és miért legyek óvatos?

2018. szept. 14. 18:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!