Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A segítség teljesen össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segítség teljesen össze vagyok zavarodva!?

Figyelt kérdés
Össze kavarodtam egy lánnyal 1.5 hete de már az első csókunk előtt is úgy viselkedtünk mint egy pár. Jelenleg csókkal köszönés meg minden klappol mint egy kapcsolat, csak nincs kimondva. Aztán a lényeg elmúlt pár napban mintha véget ért volna a rózsaszín köd, nem kérdez, flegmán ír, egy szavas válaszok de eközben meg keres!? mi ez fel nem fogom. rá kérdeztem rendben van e meg minden azt mondta igen. mit tegyek emberek? mert nagyon ugy erzem valami nem oke
2018. szept. 15. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Hány évesek vagytok? Needy- voltál esetleg?
2018. szept. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18-19 és nem voltam needy
2018. szept. 15. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Sztem ne keresd, várd meg amíg Ő keres téged. Ha találkozót beszéltek meg, és neki nem megfelelő az időpont, amit Te ajánlasz, akkor ne fogadd el azt amit Ő mond, hanem Te ajánlj egy másikat, ezt addig, amíg nem felel meg az, amit Te javasolsz. Ha telefonon beszéltek, akkor ne várd meg amíg elköszön, hanem Te legyél az aki zárja a beszélgetést. Ha hívod és nem veszi fel, akkor maximum kétszer keresd, onnantól Ő jön. Ha nem hív, Te se tedd. Ne zaklasd, adj esélyt arra, hogy hiányozz neki. Ha flegmázik, és jó kedved van, mond neki, hogy milyen aranyos amikor flegma, ilyenkor meg zabálnád. Ha túl megy egy határon, akkor tedd szóvá, de ne szemrehányóan, arra ott az anyja. Tehát ha bunkó, akkor vagy dícséred, vagy finoman leba_szod, de nem hagyod szó nélkül. Vagyis hagyhatod, de akkor úgy kell csinálnod, mintha meg sem hallottad vna.Nem befolyásolhatja a további hangulatod, de eez már inkább haladó szint. Szval hirtelen ennyi jutoot eszembe. Lényeg, ha vonzódik hozzád, úgy is keresni fog. Ha nem, akkor pedig sztem mind1 is.
2018. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én úgy látom hogy azt szeretnéd hogy mindig keressen írjon, stb stb. az hogy nem kérdez, vagy úgy érzed flegmán válaszol, ír vissza, nem feltétlen jelenti azt hogy úgy is gondolja, vagy az is lehet dolga volt és csak így tudott neked visszajelezni. Lehet hogy ez csak a te túlgondolásod eredménye ,hogy ezt gondolod:)

De ha gond van valójában de mégis azt írja hogy nincs,akkor az az ő szegénységi bizonyítványa mert nem képes a problémákat megoldani, és őszintén odaállni eléd. Ilyen embert inkább kerülj, mert az ilyen hozzáállású ember a párkapcsolatokban semmit sem ér. Szóval szerintem ne kombináld túl , végén úgyis kiderül minden :) remélem tudtam segíteni :)

2018. szept. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj ugy érzem nem mesélem be magamnak. Tehát mintha teljesen más emberrel beszélnék
2018. szept. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!