Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogy kezelnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy kezelnétek ha a szép és csinos barátnőtöket mindig megbánulnák a férfiak, akárhova megy?

Figyelt kérdés
Az utcán, a boltban, a munkahelyen stb stb mindenhol! Látványosan csorgatnák rá a nyálukat
2018. szept. 15. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.
2018. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem érdekelne. Nem vagyok féltékeny típus semennyire sem.
2018. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Látványosan nyálcsorgató férfit még nem láttam.
2018. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Párom örül, hogy ilyen szép barátnője van. Volt néha, hogy ő hívta fel rá a figyelmemet, hogy nemcsak férfiak, de a nők is megnéztek engem. :)

Párom nem féltékeny. Minek?

Az, hogy ki csorgatja rám a nyálát, azt egy röpke pillanatból nem tudjuk megállapítani.

2018. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Úgy vélem, inkább a szép és csinos barátnőmet kezelgetném, mint bárki nézését...vagy a járását.

32/f

2018. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a leszavazónak. Csak ennyi telt a nyomorúságos életedből? Magyarázat semmi? A kérdésre válaszoltam, mert a párom nem regisztrált tagja az oldalnak.
2018. szept. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

#4-es, ne haragudj, de te egy kicsit beképzelt vagy. A stílusod miatt lettél lepontozva.


Válasz: szerintem a pasi már az ismerkedéskor szembesülhet ezzel, akár az első randin. Persze valószínüleg pont nem azt nézi, hanem a randipartnerére figyel :) szerintem értelmes ember nem csinál ebből féltékenységi jelenetet.

2018. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

#7


Mi beképzeltség van az igazságban? Ja, ha az igazat írja valaki, akkor beképzelt, de ha állandóan bizonygatni kell neki, hogy milyen szép, mert egyébként nem hiszi el, hogy szép, akkor önbizalomhiányos. Döntsétek már el, hogy mi a fenét akartok, de komolyan.

Ennyire nehéz elhinni, hogy reális önképem van, plusz van két szép szemem és látom a többiek reakcióit, amikor rám néznek? Vagy akkor a páromat mered hazugnak nevezni?


Annyira szánalmasak vagytok, de komolyan. Ha a nő az igazat írja, akkor egoista, öntelt, beképzelt. Gratulálok nektek. De ti se örülnétek annak, ha a csajnak, akinek udvaroltok téves önképe lenne magáról.


Nem lehet kiigazodni rajtatok. Saját magatoknak mondtok ellent.


Egyébként pedig semmilyen stílusom nem volt. Írtam pár egyszerű hétköznapi mondatot.

2018. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek jogában áll megnézni a másikat.

Egy társ nem tulajdon.

2018. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sem volt semmi baj a válasszal.. Az nem nagyképűség ha valaki tisztában van az adottságaival. :)
2018. szept. 15. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!