Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy esne nektek, ha párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne nektek, ha párotok bulizni megy, de nektek kifejezetten megtiltaná, hogy el menjetek?

Figyelt kérdés

Én a nő, ő a férfi. Bulizni meg. Mivel a haverjai is barátnő nélkül mennek, ezért ő kifejezetten nem szeretné ha elmennék. Hozzá teszem, hogy velük mindig szervez valami programot, velem kb semmit. Azt mondja, azért mert nekem kellene az ilyet megszervezni. Persze, én vagyok a hisztis, hogy ezt nem értem meg. Én is szerettem volna erre a helyre menni, az egyik kedvenc zenekarom játszik.

Roppant rosszul esik. És még ő van megsértődve, hogy megkérdeztem, miért lenne baj ha mennék. Azt hiszem rossz irányba halad a kapcsolat. A haverok nagyobb teret kapnak mint én valaha. Ti, hogy kezelitek ezt a helyzetet?


2018. szept. 15. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez a férfi nem tisztel és nagy valószínűséggel nem szeret téged. Halkan jegyzem meg, hogy egy kapcsolatban nincs olyan, hogy "de nektek kifejezetten megtiltaná".
2018. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem mész el te is a barátnőkkel?
2018. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem az ilyen nem kapcsolat.. ahol a barátok fontosabbak, mint maga az ember, akivel van.

Ahogy mondod, hogy nagyobb teret kapnak, abból az jön le, hogy veled kevesebb időt is tölt. Nem értem, hogy miért vagy még mindig vele, mert amit csinál marhára nem normális.

2018. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Rosszul esne.

De többé nem lenne a párom, kivéve ha ez lenne az első ilyen alkalom. Viszont csak azért is elmennék, mondjuk egy barátnővel vagy ismerőssel. :) A kedvenc bandámat ki nem hagynám, egy férfi sem tilthatja meg nekem :D

2018. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Kalap-kabát.
2018. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Ott vagy neki te, ott vannak a barátai, és ott van a családja. Ebből a háromból bizony nem a barátnő a legkevésbé fontos. Legalább is én akárhányszor a barátnőt a barátok vagy a család elé emeltem, mindig megbántam.
2018. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 peca1000 ***** válasza:
84%

Akkor mond meg neki, hogy kef...éljen a barátaival, mert veled nem fog.


Ja és hagyd el! Keress egy normálisabb palit!

2018. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
#6 vagyok. Úgy látom csak én állok a férfi oldalán, aki csupán annyit tett hogy megkérte a barátnőjét hogy hadd legyen aznap este a barátaival. Lehet hogy nem nekem van igazam, elfogadom azt is...
2018. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Szóval neked is egy kretén kell....

Semmi gond nincs ezzel.


Sokan szeretik a kreténeket, szeretik őket, hagyják, hogy bármit megtegyenek velük, és nem hagyják el...mert dúl a love

2018. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak azzal lehet ezt megtenni, aki hagyja. Velem ilyen ugyan még nem történt, de nem is hagynám... A férjem nem merne semmit megtiltani nekem :) Mármint persze, eljár nélkülem néha, barátokkal iszogatni meg hasonló, de pl a kedvenc bandám fellépésére biztosan nem nélkülem menne. Nem is tudna, engedi vagy sem, megveszem magamnak a jegyet aztán megyek vele.


Ha szerinted rossz irányba halad a kapcsolat, akkor érdemes ezt megbeszélni vele, aztán ha az nem segít, akkor szakítani. Nincs értelme olyan kapcsolatban ragadni, ahol úgy érzed, te csak a második (vagy harmadik, negyedik, sokadik) vagy. Hosszú távon a kapcsolatosdinak az lenne a lényege, hogy ti alkossatok végül egy családot, szóval ha valaki komolyan gondolja a másikkal, az igenis úgy kezeli, mint családot, első helyen, legfontosabbként.

2018. szept. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!