Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, ha szólok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, ha szólok, hogy rosszul esik ha beszél vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom pár hete üzenetben flörtölt egy lánnyal,amin rajtakaptam. Csak üzenetben beszélgettek,más nem történt.Akkor majdnem ráment erre a kapcsolatunk is,de kimagyarázta magát,megbocsátottam,és megígérte,hogy többet nem beszél a lánnyal.

Tegnap meg akartam nézni az időt a telefonján és láttam hogy írt neki ismét a lány. Azonnal megkérdeztem hogy ez mi a fene,azt mondta többet nem beszél vele. Azt mondta,hogy miután kiderült a flörtölés dolog,meg kellett magyarázza a lánynak a dolgokat,ezért beszéltek. Amúgy meg csak a suliról beszélnek,meg ilyesmi,de naponta. Elolvastatta velem a beszélgetést,tényleg nem volt benne már semmi flört,de sokszor írt a barátom is a lányra,kérdezte mivel utazik vissza a koliba,küldött neki képet stb,azután is,hogy megígérte nem beszél többet vele.

Azt mondta túlreagálom,ne hisztizzek,neki nem jön be ez a viselkedés,miért ne beszélhetne a lánnyal,miért ne lehetnének lány ismerősei stb

Na de most tényleg túlreagálom? Sok lány barátja van,egyik sem zavart soha,csak ez a lány,akivel eleve sokat flörtölt,meg megbántott vele.csak erre kértem,hogy vele ne beszéljen többet.

Nem régi barátok a lánnyal,kb egy hónapja ismerik egymást.


2018. szept. 15. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. A "hisztizésedre" vonatkozó megjegyzések meg inkább önvédelmi reakciók, hogy téged állítson be rossz arcnak. Én se nézném jó szemmel, ha így beszélgetne egy női ismerősével.
2018. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem reagálod túl.
2018. szept. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálod túl. Szerintem tetszik neki a nő, és ha még tartani fogják a kapcsolatot, akkor meg fog csalni vele.


34N

2018. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Lebukik a flörtöléssel, majd csak "barátilag" naponta chatelnek? :D
2018. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Férfiként mondom; nekem az egyik exem csinálta ezt folyamatosan. Megbocsájtottam neki legalább 5-6 alkalommal (mindegyik egy "régi" barát volt (fenéket)). Kitalálod a végét? Az lesz a vége, garantálom; nálatok is. Állj a sarkadra, ultimátum. Visszatekintve én már ezt tenném.
2018. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ugyanaz a lemez. Csak ismerős, csak barát, nem is kellene ha.. , és társaik. De akkor miért nem tud róla lemondani az illető és ragaszkodik hozzá foggal-körömmel egy-egy "lebukás" után is? Én mai ésszel bizony küldeném melegebb helyre. Aztán nyugodtan barátkozzon ha ez neki annyira fontos, fontosabb mint a kapcsolatunk nyugalma, az én "biztonságérzetem" a kapcsolatban stb.

Nekem ilyen és hasonló esetben világos, hogy egyértelműen tetszik az illető és ezért nem tud/akar tőle elszakadni a leendő exem.

2018. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,jó tudni,hogy nem csak én gondolom így!
2018. szept. 20. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!